Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki do WC

Dekoracyjne naklejki na ścianę lub na drzwi, dzięki którym z łatwością oznaczysz toalety dla mężczyzn i dla kobiet. Jeżeli szukasz sposobu na zabawną lub kreatywną dekorację, która jednocześnie będzie pożyteczna to sprawdź nasze naklejki do oznaczenia WC.

Jeśli nie przepadasz za przeciętnością oraz lubisz ciekawe i oryginalne rozwiązania, naklejka do toalety będzie świetnym rozwiązaniem!

Znajdziesz tutaj postacie z kreskówek, dziecięce, naklejki instruktażowe oraz postacie, które swoim wyglądem nawiązują do innych epok. Naklejki do toalety to absolutny must have do każdego lokalu gastronomicznego! Bądź kreatywny i wywołaj uśmiech na twarzach swoich współpracowników czy też klientów!

Wprowadź zabawny akcent w twoim domu i przyklej nasze naklejki dekoracyjne również na drzwiach swojej toalety albo w jej wnętrzu! Oferujemy szeroki wybór naklejek zarówno jednokolorowych jak i wielokolorowych do przyklejenia jako naklejka na drzwi albo naklejka na ścianę. Naklejki proste i minimalistyczne oraz naklejki ścienne o charakterze humorystycznym przedstawiające postacie ludzkie w śmiesznych pozycjach. Znajdziesz u nas dekoracje ścienne w każdym kolorze, zarówno w klasycznej bieli i czerni oraz kolorowych i szalonych odcieniach.


Aplikacja naklejek i ich właściwości

Nasze naklejki na ścianę do pomieszczenia produkcyjnego są bardzo łatwe w aplikacji na wszystkie gładkie powierzchnie. Nasze naklejki naklejki na ścianę są wykonywane z najwyższej jakości materiału winylowego. Po wielu próbach wytrzymałości możemy zapewnić iż będą one odporne zarówno na działanie klimatyzacji, promienie słoneczne, deszcz czy mróz. Wszystkie nasze naklejki winylowe są utrzymane w kolorach matowych, co gwarantuję sukces w komponowaniu się z powierzchnią, jak również nie odbijają one światła. Możesz nimi ozdobić ściany, szyby i meble w Twoim sklepie.


Spersonalizowane zamówienie, czyli naklejka Twojego projektu!

Jeżeli chcesz, możesz zmienić kolor lub rozmiar wybranej naklejki, lub stworzyć kompletnie nowy wzór dzięki wyborze opcji stworzenia naklejki spersonalizowanej. Nasza gama wzorów poszerza się każdego dnia, dzięki czemu mamy nadzieję trafić w gusta każdego klienta. Chętnie stworzymy również naklejkę z twojego własnego zdjęcia lub projektu, więc jeśli wiesz czego chcesz albo się zastanawiasz, nie wahaj się i skontaktuj się z nami mailowo albo telefonicznie. Nasi projektanci są do twojej dyspozycji codziennie, więc daj się ponieść wyobraźni!

10 / 10

2 Opinie

1-22 z 22 naklejki