Opinie 9.9
Login
Naklejki na zamówienie
Naklejki wg. tematu
Naklejki wg. lokalizacji
0

Naklejka azjatycka gałąź

Naklejka azjatycka gałąź

Naklejka dekoracyjna przedstawiająca fragment gałęzi azjatyckiego, orientalnego drzewa. Inspiruje Cię kultura Dalekiego Wschodu? Idealna dekoracja na ścianę do Twego wnętrza!Ilustracja doskonale będzie się aplikowała na każdej powierzchni płaskiej.

Naklejki są dostępne w 50 kolorach i różnych rozmiarach. Świetna jakość materiału winylowego gwarantuje trwałość oraz żywotność kolorów. Naklejki ścienne są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają śladów po usunięciu. Jest dostępna w wielu rozmiarach i kolorach.

WISHLIST

Wybierz wymiar (szerokość x wysokość)

Środki niestandardowe

Orientacja

Wybierz kolor

43.75

Naklejki na zamówienie

Inne naklejki które mogą Cię zainteresować

Informacja o Naklejka azjatycka gałąź

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka azjatycka gałąź

Ocena ogólna: 8 / 10

el 25/05/2016 o 14:14 h

Zamówienie zrealizowano niezwłocznie, a biorąc pod uwagę, że dostawa była z zagranicy, naklejki przyszły niespodziewanie szybko, szybciej niż od innego producenta w Polsce... Naklejki przesłane zgodnie z zamówieniem, a że wybór jest bardzo duży i jest z czego wybierać, każdy znajdzie coś dla siebie, a to cieszy tym bardziej... W porównaniu do produktów innych producentów (niestety z Polski) nie było problemów z odklejaniem od papieru ochronnego i foli transportowej i praca z naklejaniem poszła mi bardzo sprawnie - nawet z naklejką w dużym rozmiarze - 2m. Generalnie z jakości naklejki jestem bardzo zadowolona. Szkoda tylko, że szpachelkę oferują odpłatnie zamiast dodać w gratisie, tym bardziej, że jest to jedynie kawałek plastiku, który można zastąpić zwykłą plastikową kartą bankomatową/ upominkową itp... (za to obniżam ocenę) - nie polecam zakupu tej szpachelki.