Opinie
Login
Naklejki na zamówienie
Naklejki wg. tematu
Naklejki wg. lokalizacji
0

Naklejka azjatycka gałąź

Naklejka azjatycka gałąź

Naklejka dekoracyjna przedstawiająca fragment gałęzi azjatyckiego, orientalnego drzewa. Inspiruje Cię kultura Dalekiego Wschodu? Idealna dekoracja na ścianę do Twego wnętrza!

Naklejki są dostępne w 50 kolorach i różnych rozmiarach. Świetna jakość materiału winylowego gwarantuje trwałość oraz żywotność kolorów. Naklejki są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają śladów po usunięciu. 

Wybierz wymiar (szerokość x wysokość)

Orientacja

Wybierz kolor

45.89

Naklejki na zamówienie

Inne naklejki które mogą Cię zainteresować

Informacja o Naklejka azjatycka gałąź

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka azjatycka gałąź

Ocena ogólna: 8 / 10

el 25/05/2016 o 14:14 h

Zamówienie zrealizowano niezwłocznie, a biorąc pod uwagę, że dostawa była z zagranicy, naklejki przyszły niespodziewanie szybko, szybciej niż od innego producenta w Polsce... Naklejki przesłane zgodnie z zamówieniem, a że wybór jest bardzo duży i jest z czego wybierać, każdy znajdzie coś dla siebie, a to cieszy tym bardziej... W porównaniu do produktów innych producentów (niestety z Polski) nie było problemów z odklejaniem od papieru ochronnego i foli transportowej i praca z naklejaniem poszła mi bardzo sprawnie - nawet z naklejką w dużym rozmiarze - 2m. Generalnie z jakości naklejki jestem bardzo zadowolona. Szkoda tylko, że szpachelkę oferują odpłatnie zamiast dodać w gratisie, tym bardziej, że jest to jedynie kawałek plastiku, który można zastąpić zwykłą plastikową kartą bankomatową/ upominkową itp... (za to obniżam ocenę) - nie polecam zakupu tej szpachelki.