Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna Szturmowiec

TenStickers. Naklejka dekoracyjna Szturmowiec. Naklejka na ścianę przedstawiająca Szturmowca -  żołnierza z Gwiezdnych Wojen w charakterystycznym białym pancerzu.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Fantastyczna naklejka na ścianę z naszej kolekcji naklejek "Gwiezdne Wojny". Tym razem przedstawiamy Państwu naklejkę z podobizną szturmowca, bardzo charakterystycznej postaci, którą każdy kojarzy tylko i wyłącznie z sagą filmów "Star Wars". Żołnierz w charakterystycznej, białej zbroi już dzisiaj może zamieszkać w Twoim domu i zostać jego ozdobą. Idealna ozdoba do domu każdego, prawdziwego fana "Gwiezdnych Wojen".

Nasze naklejki na lodówkę są wykonane z wysokiej jakości winylu co sprawia, że mają bardzo długą trwałość materiału oraz koloru. Wszystkie produkty są dostępne w różnych rozmiarach. Dodatkowo, gwarantujemy bardzo łatwą aplikację na każdą, gładką powierzchnię. Podczas naklejania nie powstają żadne pęcherzyki powietrza pod powierzchnią naklejki ani ślady kleju na ścianie. 

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!