Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dla dzieci super J

TenStickers. Naklejka dla dzieci super J. Julek, Jerzy, Janek? Jeśli masz w domu małego superbohatera, udekoruj jego pokój naszą super naklejką z literą J.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka na ścianę dla wszystkich dzieci, których imię zaczyna się na literę J i marzą o tym, żeby zostać Super Manem. Naklejka dla dzieci, która z pewnością spodoba się wszystkim chłopcom! Jeżeli szukasz oryginalnej i nietypowej ozdoby do pokoju dziecka, a jednocześnie chcesz, aby Twoje dziecko czuło się lepiej w swoim pokoju to taka naklejka będzie idealna dla Ciebie! Dostosuj rozmiar do swoich potrzeb i spersonalizuj wybraną, gładka powierzchnię w pokoju dziecka. Możesz nasze naklejki umieścić na ścianach, meblach, szybach itd. 

Nasze naklejki na ścianę są wykonane z wysokiej jakości materiału winylowego, dzięki czemu zachowują bardzo długo wysoką trwałość. Podczas aplikacji nie powstają żadne bąbelki powietrza ani nie zostają ślady kleju. 

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!