Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę dla dzieci super R

TenStickers. Naklejka na ścianę dla dzieci super R. Naklejka na ścianę dla dzieci litera R. Jeśli Twoje dziecko ma imię zaczynające się na literę R, dzięki tej naklejce poczuje się jak superbohater!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Rafał, Robert, Renata? Jeśli Twoje dziecko ma imię zaczynające się na literę R, dzięki tej naklejce poczuje się jak superbohater! Spraw swojemu dziecku wiele radości wybierając pomysłową dekorację na ścianę do jego pokoju. Wysokiej jakości naklejka na ścianę dla dzieci świetnie nadaje się do aranżacji wnętrz dla maluchów, sprawi, że pokój stanie się przytulny i pobudzi fantazję dziecka.
Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

Informacja o Naklejka na ścianę dla dzieci super R

Numer referencyjny: A4532

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!