Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka Mapa Polski Województwa

TenStickers. Naklejka Mapa Polski Województwa. Fantastyczna mapa Polski z zaznaczonym administracyjnym podziałem na województwa. Idealna do pokoju dziecka i nastolatka.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Fantastyczna mapa Polski z podziałem administracyjnym na województwa. Naklejka na ścianę z województwami zaznaczonymi różnymi kolorami to świetny pomysł na ozdobienie pokoju dziecka i nastolatka. Mapa nie tylko wspaniale udekoruje pokój, ale także będzie niezastąpioną pomocą dydaktyczną. Mapa idealnie sprawdzi się jako część wystroju szkolnej klasy, a zwłaszcza sali geograficznej.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak uciążliwych śladów kleju oraz nieestetycznych bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

Informacja o Naklejka Mapa Polski Województwa

Numer referencyjny: A8966

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!