Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na kartę W drogę

TenStickers. Naklejka na kartę W drogę. Dekoracyjna naklejka na kartę kredytową z motywem podróży. Ma latający samolot z tekstem „Let's go”. Czas na wyprawę!

Wybierz tę dekoracyjną naklejkę na kartę bankową z motywem podróżniczym, na której znajduje się samolot i napis "Let's go", który będzie motywował Cię do rozsądnych zakupów, aby wreszcie zaoszczędzić na podróż życia. Dzięki temu projektowi będziesz się uśmiechać za każdym razem, gdy spojrzysz na swoją kartę. Aplikacja jest łatwa, ze względu na użycie materiałów najwyższej jakości. Pokrywa całą powierzchnię karty z wyjątkiem numeru konta bankowego, imienia i nazwiska, a także czipu, aby umożliwić sprawny odczyt z karty. Z łatwością przykleisz tę naklejkę na kartę, która jest w standardowym rozmiarze, a więc z pewnością będzie pasowała również do Twojej. Dzięki tej dekoracji, wszyscy zaniemówią na widok tego tak zwykłego dotychczas przedmiotu. Zamów teraz online!

TenStickers. Naklejka na kartę W drogę. Dekoracyjna naklejka na kartę kredytową z motywem podróży. Ma latający samolot z tekstem „Let's go”. Czas na wyprawę!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka na kartę W drogę

Numer referencyjny: A18797

Format:

Dla kogo:

Ilość osób:

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!