Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę Don Kichot Picasso

Zniżka 10%
TenStickers. Naklejka na ścianę Don Kichot Picasso. Reprodukcja w formie naklejki dekoracyjnej przedstawiająca dzieło artysty Pabla Picasso. Obrazek przedstawia Don Kichota.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Wspaniała naklejka na ścianę przedstawiająca szkic z 1955 roku, zrobiony przez Pabla Picasso. Naklejka przedstawia rysunek Don Kichot oraz jego wiernego pomocnika, Sancho Pansę. Szkic Picasso to jedno z najbardziej rozpoznawalnych dzieł artysty. Przeniesie tego szkicu na naszą naklejkę to nie tylko ukłon w stronę artysty, ale również hołd dla oryginalnej powieści Cervantesa. jeżeli jesteś miłośnikiem literatury i sztuki, to ten wzór będzie idealny dla ciebie ponieważ będzie łączył wszystko co lubisz!

Taką naklejką możesz ozdobić swoje mieszkanie czy też biuro, ponieważ nasze produkty mogą zostać umieszczone na wszelkich, gładkich powierzchniach. Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i wielu kolorach. 

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na ścianę Don Kichot Picasso

Ocena ogólna: 10 / 10

el 08/06/2019 o 22:31 h

Witam,jestem zachwycona jakoscia produktu.Jeszcze raz dziekuje za wyjatkowosc i oryginalnosc.

el 18/10/2016 o 08:41 h

Ok

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!