Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka na ścianę logo Harry Potter

TenStickers. Naklejka na ścianę logo Harry Potter. Naklejka na ścianę z nazwą znanej powieści Harry Potter, opowiadająca o przygodach młodego maga, studenta Hogwartu.

Rewelacyjna naklejka na ścianę dla wszystkich miłośników sagi "Harry Potter"! Nie ważne czy kochasz książki o przygodach młodego czarodzieja, czy też jesteś miłośnikiem filmów z jego udziałem, taka naklejka będzie idealna dla Ciebie! Pokaż wszystkim, że jesteś fanem Harrego Pottera za pomocą nasze wspaniałej naklejki na ścianę! Możesz ją umieścić na wszystkich gładkich powierzchniach w swoim mieszkaniu, samochodzie czy innych miejscach. Możliwości jest bardzo dużo, a ogranicza Cię tylko i wyłącznie własna wyobraźnia!

Gwarantujemy bardzo łatwą aplikację podczas której nie powstają żadne pęcherzyki powietrza, a naklejki nie pozostawiają żadnych śladów kleju. Dobierz rozmiar naklejki, aby jak najlepiej spełniał Twoje potrzeby. 

TenStickers. Naklejka na ścianę logo Harry Potter. Naklejka na ścianę z nazwą znanej powieści Harry Potter, opowiadająca o przygodach młodego maga, studenta Hogwartu.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka na ścianę logo Harry Potter

Numer referencyjny: A2350

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!