Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę gry na konsole catch 'em all

TenStickers. Naklejka na ścianę gry na konsole catch 'em all. Oryginalne naklejki na telefon Huawei i na smartfony innych producentów. Spraw sobie lub komuś naklejki na tył telefonu z napisem Catch 'em all.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejki na telefon Huawei z motywem Pokemon i napisem "Eat, sleep & catch 'em all" to oryginalny pomysł na spersonalizowanie urządzenia, które towarzyszy praktycznie zawsze i wszędzie. Spraw sobie lub bliskiej Ci osobie niespodziankę i sprezentuj jej naklejkę napisy na telefon. Sprawdź nasze ciekawe motywy na telefon Huawei, które nadają się także na smartfony innych marek. Skórki na telefon Huawei są wykonane z wysokiej jakości materiałów, więc są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich usunięciu z powierzchni telefonu. Zobacz nasze oryginalne naklejki na telefony i wybierz coś dla siebie. Ta kolorowa ozdoba na telefon Huawei sprawdzi się świetnie na telefonie Twojego dziecka. Naklejka na tył telefonu Huawei przedstawia napis nawiązujący do Popularnej gry Pokemon Go. Odmień smartfon stosując nasze ciekawe stickery na telefon Huawei. Są dostępne w wielu rozmiarach.

Informacja o Naklejka na ścianę gry na konsole catch 'em all

Numer referencyjny: A15347

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!