Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę dla dzieci Ryba z kolcami

Spersonalizowane
TenStickers. Naklejka na ścianę dla dzieci Ryba z kolcami. Naklejka ścienna do pokoju dziecięcego z rybą z kolcami i imieniem to wspaniały pomysł na dekoracje. Sprawdź naklejki dla dzieci w naszym katalogu.

 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Spersonalizuj
Chciałabyś lub chciałbyś sprawić radość dziecku darując mu wspaniałe naklejki ryby? Zastanawiasz się nad oryginalnym pomysłem na prezent? Sprawdź naszą kolekcję spersonalizowane naklejki na ścianę ryby, a w szczególności naklejki z rybą z kolcami. Zaskocz swoje dziecko i podaruj mu spersonalizowane naklejki z imieniem na zamówienie. Podaj nam imię, a naklejka kolczasta ryba z imieniem będzie Twoja. Naklejka z ilustracją przedstawia śmieszną rybę najeżkowatą. Nasze naklejki sprawdzą się świetnie jako naklejki na ścianę dla dzieci. Stickery ryby są wykonane z wytrzymałego winylu i nie wydzielają szkodliwych substancji. Są niezwykle proste w aplikacji, nie powodują pęcherzyków powietrza oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich usunięciu. Nadają się na każdą płaską powierzchnie i są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!