Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na zeszyt Uśmiechające się twarze

TenStickers. Naklejka na zeszyt Uśmiechające się twarze. Oryginalne naklejki na zeszyt i na inne gładkie powierzchnie. Spraw sobie lub komuś naklejki uśmiechnięte emoji. Ponad 50 dostępnych kolorów!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejki na zeszyt z różnymi emotikonami to oryginalny pomysł na spersonalizowanie dowolnego miejsca. Spraw sobie lub bliskiej Ci osobie niespodziankę i sprezentuj jej naklejki uśmiechnięte emotikony. Naklejki uśmiechnięte twarze są wykonane z wysokiej jakości materiałów, więc są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich usunięciu z powierzchni. Zobacz nasze oryginalne śmieszne naklejki na zeszyt i wybierz coś dla siebie. Ta kolorowa ozdoba w formie naklejki sprawdzi się świetnie w wielu miejscach, np. na zeszycie. Naklejka emoji przedstawia zadowolone i szczęśliwe twarze. Odmień przestrzeń wokół Ciebie stosując nasze ciekawe stickery na zeszyt i nie tylko. Są dostępne w wielu rozmiarach.

Informacja o Naklejka na zeszyt Uśmiechające się twarze

Numer referencyjny: A15661

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!