Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na telefon Huawei You rock!

TenStickers. Naklejka na telefon Huawei You rock!. Niezwykłe naklejki na telefon Huawei i na smartfony innych producentów. Zaskocz znajomych oryginalnymi ozdobami na tył telefonu. Naklejka You rock!

 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejki na telefon Huawei to oryginalny pomysł na spersonalizowanie urządzenia, które towarzyszy Ci każdego dnia i w wielu sytuacjach. Sprawdź nasze ciekawe motywy na telefon Huawei, które nadają się także na smartfony innych marek. Skórki na telefon Huawei są wykonane z wysokie jakości winylu, więc są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich ewentualnym usunięciu z powierzchni telefonu. Zobacz nasze oryginalne naklejki muzyczne na telefon i wybierz coś dla siebie. Ta kolorowa ozdoba na telefon Huawei sprawdzi się świetnie na telefonie nastolatków. Naklejka na tył telefonu Huawei przedstawia biało czerwony napis na telefon "You rock!" oraz gest dłoni. Odmień swój smartfon stosując nasze ciekawe stickery na telefon Huawei. Są dostępne w wielu rozmiarach.

Informacja o Naklejka na telefon Huawei You rock!

Numer referencyjny: A15361

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!