Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Strażnik królowej naklejka ścienna

TenStickers. Strażnik królowej naklejka ścienna. Urzekająca naklejka ścienna przedstawiająca jednego ze strażników angielskiej rodziny królewskiej w pałacu Buckhingam w Londynie.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Urzekająca naklejka ścienna przedstawiająca jednego ze strażników angielskiej rodziny królewskiej w pałacu Buckhingam w Londynie.Naklejka pochodzi z naszej kolekcji naklejek przedstawiające ikonowe,brytyjskie elementy.

Udekoruj swój dom lub miejsce pracy piękną naklejką ścienną przedstawiającą strażnika rodziny królewskiej ubranego w swój unikalny uniform. Idealny sposób na to,aby przyozdobić swoje mieszkanie w stylowy sposób z dodatkiem brytyjskiej kultury.Wybierz rozmiar,który będzie najlepiej pasował do miejsca gdzie chcesz umieścić naklejkę. Odśwież swoje mieszkanie za pomocą naklejki ściennej.

Naklejka jest łatwa w aplikacji i do usunięcia w każdym momencie. Naklejka jest wysokiej jakości i nie pozostawia śladów kleju ani pęcherzyków powietrza na ścianie.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!