Fototapeta muzyka taniec baletowy wróżki
Numer referencyjny: F8638Fascynująca scena, w której dziecko z zachwytem przygląda się duchowej tancerce baletowej. Eteryczna postać porusza się z gracją w dramatycznym otoczeniu, emanując poczuciem cudowności i czaru. Subtelne detale, takie jak eleganckie krzesło i oprawione dzieło sztuki, wzmacniają mistyczną atmosferę.
Fototapeta muzyka taniec baletowy wróżki to niezwykła ilustracja, która przenosi nas w świat eterycznych wróżek tańczących w magicznej scenerii. Grafika przedstawia upiorne postacie w baletowych pozach, które ożywają w nocnej atmosferze pełnej tajemnic. To kapryśne i przerażające dzieło sztuki doskonale nadaje się do pokoju dziecięcego, tworząc przestrzeń pełną wyobraźni i radości z tańca.
Dlaczego ten produkt powinien być użyty do dekoracji
Fototapeta muzyka taniec baletowy wróżki to idealny wybór dla tych, którzy pragną dodać swojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Zastosowanie tej fototapety sprawi, że każdy pokój stanie się miejscem pełnym energii i magii. Dzięki swojej wyjątkowej grafice, produkt ten zainspiruje dzieci do odkrywania świata tańca i sztuki. Pozwól, aby Twój dom wypełnił się radością i kreatywnością, wybierając tę niepowtarzalną fototapetę!
Jak stosować ten produkt
Aby uzyskać najlepsze efekty, należy używać Fototapeta muzyka taniec baletowy wróżki zgodnie z zaleceniami producenta. Wystarczy nałożyć klej na ścianę, a następnie przy pomocy wałka i pędzla umieścić tapetę na wybranej powierzchni. Dzięki łatwej aplikacji, szybko stworzysz wspaniałą dekorację w swoim domu!
GRUBOŚĆ - 180 g/m2
SPOSÓB APLIKACJI - Klej na ścianie lub na papierze
KOLOR - Matowe wykończenie
ODPORNOŚĆ NA OGIEŃ - CERTYFIKAT REAKCJI NA OGIEŃ M2
MATERIAŁ - włóknina
ŁATWE CZYSZCZENIE - Wilgotną szmatką i neutralnym mydłem
1. Klej do fototapet i tapet.
2. Wiaderko do rozrobienia kleju.
3. Linijka lub miarka.
4. Poziomica
5. Pędzel do kleju
6. Pędzel i wałek.
7. Nóż.
8. Miękka gąbka lub szmatka.
ZANIM NAKLEISZPrzygotuj ścianę, na której chcesz umieścić tapetę lub fototapetę. Powierzchnia musi być sucha, czysta i wolna od tłuszczu.
Materiał jest w stanie pokryć drobne niedoskonałości na ścianie, jednak głębsze pęknięcia/rowki powinny zostać wypełnione i wygładzone. Konieczne jest również usunięcie wszelkich pozostałości po poprzednich tapetach/fototapetach.
Aby przygotować klej, zmieszaj 150 g kleju z 4-5 litrami wody, nie przestawając mieszać. Powstanie w ten sposób odpowiednia ilość masy do pokrycia 25 m2. Odstaw mieszaninę na 5-10 minut, a później rozmieszaj dokładnie i energicznie przed zastosowaniem.
* Ze względu na proces schnięcia kleju, nie jest zalecane stosowanie tapet w pomieszczeniach o niskiej wilgotności i temperaturze poniżej 10ºC. Optymalna temperatura pomieszczenia podczas nakładania i schnięcia kleju powinna wynosić 18-21ºC
APLIKACJAZa pomocą poziomicy i linijki, wyznacz proste pionowe linie na ścianie, każdy w odstępie 50cm od siebie. Linie te wyznaczą miejsca pryczepu tapet lub fototapet.
Jeśli na ścianie, na której chcesz umieścić tapetę lub fototapetę znajduje się okno, zacznij od nakładania od ramy okiennej, a następnie kieruj się wzdłuż ściany.
Są 2 sposoby nakładania kleju:
1. Za pomocą pędzla, nałóż cienką warstwę kleju na ścianę. Może być szersza niż szerokość 50cm rolki.
2. Nałóż klej na papier równomiernie, zaczynając od środka i kierując się na zewnątrz, Pozostaw na kilka minut do zwilżenia, uważając, aby kawałki posmarowane klejem nie stykały się ze sobą (zwłaszcza rogi ze środkiem).
Następnie umieść górną część tapety/fototapety na ścianie i wałkuj od centrum w kierunku krawędzi.
Sprawdź, czy tapeta/fototapeta jest ułożona wzdłuż poprzednio zaznaczonej linii. Jeśli nie, delikatnie przesuń ją tak, aby znalazła się we właściwej pozycji.
Za pomocą pędzla, delikatnie dociśnij tapety, aby pozbyć się wszystkich pęcherzyków powietrza. Wykonuj okrężne ruchy, od środka do boków, zaczynając od góry w kierunku dołu. Jeśli nałożyłeś klej na ścianę, uważaj, aby nie zabrudzić pędzla klejem.
Powtórz te czynności dla kolejnych części, miej na uwadze dopasowanie krawędzi do pozostałyh elementów.
Nadmiar kleju możesz usunąć za pomocą gąbki lub wilgotnej szmatki.
PO PRZYKLEJENIUUpewnij się, że tapeta lub fototapeta całkowicie pokrywa całą powierzchnię ściany.
Za pomocą wałka jeszcze raz wygładź powierzchnię. Po nałożeniu tapety mogą być widoczne małe pęherzyki powietrza. Nie przejmuj się nimi, znikną w przeciągu kilku następnych dni.
Ważne jest, aby przez pierwsze kilka dni utrzymywać temperaturę pokojową, nie niższą niż 10ºC. Należy także unikać nadmiernego ogrzewania w dekorowanym pomieszczeniu.
Ekspresowa dostawa w ciągu 24 godzin na adres domowy jest dostępna.