Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Pytania najczęściej zadawane

Co to jest naklejka samoprzylepna?

Jest to produkt przeznaczony do dekoracji różnego rodzaju powierzchni, zarówno do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz.

W życiu profesjonalnym znajdziesz je na etykietach, transporcie publicznym, szybach, ogrodzeniach, stoiskach sprzedażowych. Produkty te mają również masę innych zastosowań.

Natomiast w życiu prywatnym naklejki znajdą swoje zastosowanie w domu, czy też na pojeździe.

Tenstickers.pl współpracuje z międzynarodową firmą: APA Print&filmsTecnologies, która od lat specjalizuje się w produkcji naklejek i posiada bardzo duże doświadczenie w swoim sektorze.

Wszystkie naklejki APA produkowane dla Tenstickers charakteryzują się średnią/długą trwałością przy zastosowaniu na zewnątrz oraz nieokreśloną wewnątrz.

Ile jest dostępnych kolorów?

Dostępna gama kolorystyczna składa się z 51 matowych odcieni (do zastosowania wewnątrz budynków, rekomendowane jest wykończenie matowe, w celu uniknięcia niepożądanych refleksów.
Możesz skontultować z nami kolory kolory naklejek.

Co będzie zawierało zamówienie?

Jeśli zdecydujesz się na kolorową naklejkę dekoracyjną, otrzymasz od nas produkt składający się z trzech części:

 • Biały arkusz papieru pokryty silikonem, który ma na celu ochronę kleju. Zdejmuje się go przed rozpoczęciem aplikacji naklejki.
 • Naklejka samoprzylepna o wybranej przez Ciebie formie i kolorze.
 • Papier zabezpieczający. Jak już usuniesz silikonowy papier, ochraniający klej, będziesz mógł umieścić naklejkę na wybranej przez Ciebie powierzchni.
 • Następnie usuwasz z naklejki część zabezpieczającą produkt.
 • Jeśli zdecydujesz się na wydruk obrazku otrzymasz:

 • Biały arkusz papieru pokryty silikonem, który ma na celu ochronę kleju. Zdejmuje się go przed rozpoczęciem aplikacji naklejki.
 • Naklejkę samoprzylepną z wydrukowanym obrazem i z wykończeniem, które wcześniej wybrałeś. Wykorzystywany materiał APA posiada specjalną strukturę. Umożliwia on pokrycie dużych powierzchni bez ryzka pozostawienia bąbelków powietrza.
 • W obydwu przypadkach otrzymasz naklejkę, która zostanie wysłana w specjalnym opakowaniu łącznie z instrukcją poprawnej aplikacji naklejki.

  Czy aplikacja jest łatwa?

  Naklejkę bez problemu możesz przykleić samemu. Razem z każdym zamówieniem otrzymasz stosowną instrukcję, która ułatwi Ci osiągnąć zamierzony rezultat.

  Na jakiej powierzchni mogę zaaplikować naklejkę?

  Naklejkę można zaaplikować na każdego rodzaju gładkiej powierzchni, ale nie na chropowatej. Przykładowo, idealnie nadadzą się powierzchnie: pomalowane ściany, powierzchnie szklane, plastikowe lub metalowe, kafelki, meble, sprzęty AGD, i inne.

  Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie powierzchni na którą chcesz umieścić naklejkę, napisz do nas e-mail na: info@tenstickers.pl.

  Czy jest możliwa zmiana położenia naklejki?

  Nie. Po aplikacji naklejki możesz ją zdjąć, lecz nie powinnieneś ponownie naklejać na inną powierzchnię. Po usunięciu produkt traci swoje właściwości klejące, co oznacza, że nie nadaje się do ponownego użycia.

  Jak można zdjąć produkt?

  Odklej skrawek naklejki i wolno pociągnij, tak aby powstał kąt 180 stopni z powierzchnią do której jest przymocowana. Możesz użyć ciepłego powietrza suszarki, aby łatwiej usunąć naklejkę i nie pozostawić na powierzchni śladów kleju.

  Czy jest możliwość, aby Tenstickers stworzyło naklejkę z moim zdjęciem?

  Tak. Wyślij e-mail na: info@tenstickers.pl załączając zdjęcie, które ma się znaleźć na naklejce. Również napisz nam odpowiadające Ci wymiary. Nasz zespół produkcyjny urzeczywistni Twoje życzenie.

  Jak szybko otrzymam swoje zamówienie?

  Czas dostawy w przybliżeniu wynosi do tygodnia. W momecie zrealizowania płatności, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Również zostaniesz poinformowany kiedy produkt wejdzie do produkcji i kiedy zostanie wysłany.

  faq.wallpaper.h1

  faq.wallpaper.q1.title

  faq.wallpaper.q1.text

  faq.wallpaper.q2.title

  faq.wallpaper.q2.text

  faq.wallpaper.q3.title

  faq.wallpaper.q3.text

  faq.wallpaper.q4.title

  faq.wallpaper.q4.text

  faq.wallpaper.q5.title

  faq.wallpaper.q5.text

  faq.wallpaper.q6.title

  faq.wallpaper.q6.text

  faq.wallpaper.q7.title

  faq.wallpaper.q7.text