Opinie 9.9
Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki wysokiej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 7.500 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
Dostępnych wiele nowych projektów
Dostępne różne rodzaje dostawy!
Login
Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki wysokiej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 7.500 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
0

Naklejka na ścianę mapa świata

Lubisz podróżować? Zaznaczasz każdy kraj lub miasto, które już odwiedziłeś? Interesujesz się podróżami? Jeśli tak, kolekcja naklejki na ścianę mapa świata jest w sam raz dla Ciebie! W tej kolekcji znajdziesz oryginalne, kreatywne i zabawne mapy świata do dekoracji pokoju dziecka, salonu, biura lub klasy w szkole.

Naklejka na ścianę mapa świata wykonana z dekoracyjnego winylu to różnorodne sposoby prezentacji mapy świata lub globu ziemskiego z różnych perspektyw. W domach często znajdują się pokoje przeznaczone do czytania lub pracy. Jest to miejsce, w którym możemy być skoncentrowani i jednocześnie spokojni, bez niczego lub nikogo zawracającego nam głowę. Naklejka na ścianę mapa to idealny pomysł na dekorację tego pomieszczenia. Nasze naklejki mapy ścienne mają spektakularne wzory, ale przede wszystkim są bardzo oryginalne. Fototapeta mapa to idealny pomysł, aby stworzyć nowoczesną i jednocześnie spokojną atmosferę.
Naklejki ścienne mapa świata przeniosą Cię w podróż marzeń, odkrywając te zakątki, o których zawsze marzyłeś lub te, w których już byłeś i chciałbyś zapamiętać swoje przygody i doświadczenia.
Winylowa mapa świata naklejka nadaje się do dekoracji różnych pomieszczeń takich jak salon, jadalnie czy sypialnia. Świetnie sprawdzi się również w formie naklejki na ścianę do pokoju dziecka. Nasze nalepki ścienne nadają się nie tylko na ściany, ale także na każdą inną powierzchnię, również na zewnątrz.

ZWIEDZAJ ŚWIAT KUPUJĄC NASZE NAKLEJKI NA ŚCIANĘ Z MAPĄFototapeta mapa świata w formie naklejki nie tylko oferuje fantastyczną możliwość dekoracji, ale także pozwala dorosłym i dzieciom nauczyć się rozpoznawać każdy kraj, uczyć się nazw i wyglądu różnych zwierząt żyjących w różnorodnych częściach świata i nie tylko. A czy Ty pamiętasz, gdzie jest każdy z krajów na świecie? Nasze naklejki na mapy świata pozwolą Ci poszerzyć wiedzę na temat krajów na świecie. Jeśli lubisz geografię i podróże, nasze naklejki z mapą są opcją, której szukałeś.
Mapa świata naklejka na ścianę ozdobi Twoją ścianę w eleganckim stylu, a jednocześnie pomoże Ci podtrzymać Twoją wiedzę geograficzną. Musisz też wiedzieć, że istnieje możliwość modyfikacji koloru naklejki, dzięki czemu łatwiej jest połączyć nasze produkty z resztą dekoracji w domu. Z drugiej strony, mamy również szeroki wachlarz tematów i opcji w naszym katalogu map świata: naklejka mapa świata dla dzieci, tak aby Twój maluch uczył się podczas zabawy, winylowa mapa świata ze zwierzętami czy też naklejka konturowa mapa świata z granicami lub naklejka mapa świata z nazwami państw.

Podróżuj po świecie bez wychodzenia z domu dzięki naszym mapom świata z winylu, które są idealne na ściany, szkło i inne gładkie powierzchnie. Nasze naklejki ścienne mapa świata są łatwe w aplikacji, nie powodują pęcherzyków powietrza, a także nie pozostawiają śladów kleju po odklejeniu. Są też bezpieczne dla otoczenia, gdyż nie wydzielają szkodliwych substancji.
...

9.75 / 10

16 Opinie

Naklejka dekoracyjna kolorowa mapa świata
Zniżka 5%

Naklejka dekoracyjna jednolita mapa świata
Zniżka 5%

Naklejka na ścianę kolorowa mapa świata duża
Zniżka 5%

Naklejka kolorowa mapa
Zniżka 5%

Naklejka kontury świata
Zniżka 5%

Podróże Naklejka ścienna
Zniżka 5%

Naklejka dekoracyjna centryczna mapa świata
Zniżka 5%

Naklejka ścienna mapa świata w kolorach
Zniżka 5%

Mapa Świata zwierzęta po angielsku
Zniżka 5%

Naklejka na ścianę mapa świata trójkąty
Zniżka 5%

Naklejka na laptopa geometryczna mapa świata

Naklejka do salonu Mapa świata imitacja korka
Zniżka 5%

Naklejka dekoracyjna mapa świata granice
Zniżka 5%

Naklejka z rysunkiem Kolorowa mapa świata
Zniżka 5%

Naklejka znaczniki mapa świata
Zniżka 5%

Mapa świata naklejka ścienna
Zniżka 5%

Naklejka fizyczna mapa świata
Zniżka 5%

Naklejka dekoracyjna Mapa Świata
Zniżka 5%

Naklejka ścienna Mapa Świata
Zniżka 5%

Naklejka kolorowa mapa świata
Zniżka 5%

Naklejka ścienna zegar Mapa świata globus
Zniżka 5%

Naklejka na ścianę mapa świata nazwy państw
Zniżka 5%

Naklejka mapa Polski 1799
Zniżka 5%

Naklejka mapa świata napisy
Zniżka 5%

1-24 z 123 Naklejki