Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki do biura

Fantastyczne naklejki na ścianę przeznaczone do dekoracji Twojego biura i pomieszczeń biznesowych. Jeżeli poszukujesz oryginalnej ozdoby, która odmieni wnętrze twojego zwykłego, białego biurowego wnętrza, to nasze naklejki będą idealne dla Ciebie. Znajdziesz tutaj dekoracyjne naklejki na ścianę, które nie tylko będą przedstawiały mądre sentencje i cytaty znanych osób, ale też będą motywowały Cię do bardziej efektywnej pracy. Naklejki z napisami na tle kontynentów będą idealnym podłożem do wyznaczenia zdobytych celów oraz oznaczenia i planowania tych, które które dopiero masz w planach zrealizować..Cytaty na ścianę możesz znaleźć w języku polskim oraz angielskim. Dodatkowo, jeżeli chcesz ozdobić swoje biuro naklejkami - zegarami bądź mapami świata, na których możesz zaznaczać np. gdzie znajdują się pozostałe oddziały Twojej firmy oraz wyznaczać kolejne cele lub spisywać kroki, które zamierzasz podejmować.

W ofercie mamy zarówno minimalistyczne naklejki do biura na ścianę, jak i również te bardziej bogate i ozdobione, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć swoją perfekcyjną ozdobę! Posiadamy wiele naklejek jednokolorowych dla zwolenników prostych i klasycznych ozdób, jak i również możemy zaoferować kolorowe napisy oraz mapy na ścianę! Wszystko zależy od Ciebie, Twoich preferencji oraz Twojego biura!

Spersonalizowane zamówienia to żaden problem!

Jeżeli wśród naszych produktów nie znalazłeś idealnej naklejki do biura dla siebie, możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo pisząc na adres %email%, a my postaramy się stworzyć idealną dla Ciebie naklejkę! Chętnie podejmiemy się wykonania spersonalizowanego projektu z Twoich prywatnych zdjęć czy pomysłów! Naklejki cytaty na ścianę naklejki z napisami na tle kontynentów będą idealnym podłożem do wyznaczenia dobytych celów oraz oznaczenia i planowania tych, które które dopiero masz w planach zorganizować.Możesz spersonalizować swoje zamówienie tak jak tylko sobie życzysz- nasi projektanci są do twojej dyspozycji codziennie! Nie musisz włączać się do wzorów dostępnych w naszym katalogu,jesteśmy w stanie stworzyć coś zupełnie nowego! Personalizując swoje zamówienia możesz również zainspirować się zdjęciami oraz naklejkami już istniejącymi! Jesteśmy codziennie do Twojej dyspozycji!

Naszymi naklejkami możesz ozdobić wybrana przez siebie, gładką powierzchnię bez najmniejszych problemów. Możesz je przykleić na ściany, meble czy też szyby. Każda naklejka na ścianę do biura jest wykonana z najwyższej jakości materiał winylowego, dzięki czemu nasze produkty odporne są na różne działanie czynników, takie jak deszcz, wilgoć czy działanie klimatyzacji. Wszystkie nasze naklejki wykonane są w kolorach matowych, co sprawia że nie odbijają światła i idealnie komponują się z powierzchnią, do której są przytwierdzone. Gwarantujemy, że podczas aplikacji nie powstaną pęcherzyki powietrza pod powierzchnią naklejki, a na ścianie nie będzie żadnych śladów kleju.

9.86 / 10

14 Opinie

1-24 z 229 naklejki