Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Kim jesteśmy

Tenstickers powstało dzięki przedsiębiorczemu podejściu profesjonalistów specjalizujących się w sektorze dekoracyjnym. Firma zajmuje się sprzedażą swoich produktów wyłącznie on-line. Naszym celem jest dynamizacja sektora poprzez eliminowanie pośredników co prowadzi do obniżania cen dla klienta finalnego.

Do dyspozycji mamy studio projektowe, gdzie nieprzerwanie tworzymy nowe i awangardowe projekty, których celem jest nadanie Waszym domom innego, niepowtarzalnego charakteru.

Do wykonania projektów używamy najnowszej dostępnej technologii. Po za tym stosujemy materiały najwyższej jakości.

Celem zespołu Tenstickers jest zapewnienie najwyższej sastysfakcji Klientom w branży dekoracyjnej.

Kim jesteśmy

Trzy powody, dla których warto kupować w Tenstickers

1- Naklejki dekoracyjne o bardzo łatwej aplikacji. Dodatkowo do każdego zamówienia otrzymasz jedną próbkę, abyś mógł poćwiczyć przyklejanie naklejki.

Nie obawiaj się pojawienia bąbelków powietrza po aplikacji naklejki. Większość obrazków dostępnych na www.tenstickers.pl wykonane są z materiałów antybąbelkowych, o łatwej, szybkiej aplikacji.
Nie martw się jeśli pierwszy raz umieszczasz naklejkę dekoracyjną. Wraz z zamówieniem otrzymasz małą próbkę białej naklejki, na której możesz poćwiczyć.

2-Obrazki z obrysowanymi brzegami

Zapomnij o białej naklejce dekoracyjnej z obrazkiem pośrodku.
Nasza firma oferuje Ci naklejkę dekoracyjną z obrysowanymi brzegami, która będzie pasowała do każdego koloru ściany. Sprawdź różne kategorie naszych naklejek.

3-Naklejki dekoracyjne bez połysku, lecz posiadające dużą gamę żywych kolorów

Nasze naklejki dekoracyjne wykonane są ze specjalnego materiału, ktróry nie odbija refleksów światła. Charakteryzuje się on dużą żywotnością kolorów, dzięki której Twój dom nabierze niepowtarzalnego stylu.
Sprawdź w: naklejki, fotonaklejki, naklejki dla dzieci oraz wszystkie typy naklejek dekoracyjnych.

Jakość można dostrzec w małych detalach i nie musi ona być droga,