Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
Filtry

Tematyka

Miejsce

Kolor

Tapeta drzewa

Spokojna tapeta drzewa pozwoli Ci odprężyć się za każdym razem gdy spoglądasz na swój prywatny las w mieszkaniu. Odpocznij i zrelaksuj się siadając naprzeciwko swoich pięknych, naturalnych dekoracji. Tapeta drzewo to chwila na oddech i naładowanie baterii przed kolejnym dniem pełnym wrażeń.

Tapeta z drzewami w różnych wariacjach

Tapeta w drzewa stanie się fenomenalną ozdobą Twojego mieszkania, która przyciągnie niejedno spojrzenie. Wyobraź sobie jak fantastycznie będzie mieć własny, mały lasek w swoim mieszkaniu, który będziesz móc podziwiać każdego dnia z rana gdy się obudzisz i przed pójściem spać. Tapeta z drzewami ukoi każdą duszę i nada harmonii w każdym wnętrzu. W naszym katalogu znajdziesz przeróżne wzory, które z pewnością Cię zachwycą, na przykład tapeta gałęzie, tapeta drzewa brzozy, dęby, kasztany i inne gatunki. Tapety 3d drzewa optycznie powiększą mieszkanie i sprawią, że poczujesz się lepiej w swoich czterech ścianach.

Tapety z motywem drzew najwyższej jakości

Co więcej, każda tapeta na ścianę drzewa i jej wysoki standard wykonania zabierze Ci kolejny problem z głowy, gdyż ewentualne zabrudzenia zmyjesz za pomocą wilgotnej szmatki, nie pozostawiając żadnych śladów. Wybierz i zamów online swój ulubiony rodzaj tapety w drzewa i rozkoszuj się naturalnym pięknem swojego wyboru. Szybka wysyłka pozwoli Ci w przeciągu kilku dni odnowić i nadać nowego wdzięku swojemu salonowi, sypialni, a może kuchni.

Przyklejanie tapety drzewa na ścianę

Martwisz się przyklejaniem na ściany? Niepotrzebnie! Z naszymi klarownymi instrukcjami na stronie, a także zawartymi razem z wysłanym produktem, aplikacja tapety ściennej z drzewami będzie prostym i przyjemnym procesem. A później z dumą będzie można się chwalić, że zrobiło się to samodzielnie. Jeśli robisz to po raz pierwszy w życiu, na naszej stronie możesz dokupić wszystkie niezbędne elementy, takie jak wałki i kleje. Nie trzeba nic więcej. A jeśli podczas przyklejania będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości, możesz się z nami skontaktować – odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Nawet te najbardziej błahe. Nie każdy przecież musi być fachowcem, który wie wszystko o wszystkim. Ale z naszą pomocą, nie masz się o co martwić. Z pewnością poradzisz sobie z przyklejaniem bez żadnego problemu.

Każda tapeta z drzewami wykonana jest w najwyższym standardzie, co sprawia, że jest inwestycją służącą Ci przez wiele lat. Jednakże, jeśli kiedykolwiek zechcesz zmienić wizję i odmienić swoje wnętrza na jeszcze bardziej nowoczesne tapety, nie ma nic prostszego. Po usunięciu tapety, nie pozostaną ślady na powierzchni i będziesz mógł umieścić nowy, intrygujący wzór.

1-10 z 10 tapety