Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejki na zamówienie

Czy chcesz stworzyć własną naklejkę na zamówienie? Czy potrzebujesz ją w oryginalnym wzorze i nie możesz jej znaleźć w naszym katalogu? Chcesz odtworzyć logo firmy w formie samoprzylepnej? Poszukujesz oryginalne naklejki na samochód na zamówienie? Nasze niestandardowe narzędzie do ozdabiania winylami pomoże Ci odtworzyć dowolny konfigurowalny projekt. A może chcesz nakleić je na dowolną płaską powierzchnię w domu, np. na ścianę, okno, czy meble? W naszej ofercie różne , które będą idealne właśnie dla Ciebie!

Wlepki na zamówienie specjalnie dla Ciebie!

Naklejki zamówienie z winylu są idealną opcją do projektowania wnętrz domu i dekoracji pomieszczeń domu. Niestandardowe np. naklejki na auto na zamówienie nadają się do ożywienia Twojej ściany. Daj się ponieść wyobraźni i sam stwórz ozdobę, która najlepiej pasuje do Twojego pomysłu. W TenStickers stworzymy Twoją naklejkę własny projekt ze zdjęcia, obrazka lub ilustracji, które nam prześlesz i zdołasz je zaaplikować na dowolnej płaskiej powierzchni. Wprowadź rozmiar, a zostaną one natychmiast wyprodukowane z wysokiej jakości winylu.

Udekoruj swój dom wykorzystując naklejki na ścianę własny projekt, a zaskoczysz odwiedzające Cię osoby oryginalnością wnętrz Twojego domu. Nasze nieszablonowe projekty pozwalają odtworzyć dowolny obraz, zdjęcie lub projekt na winylu, pod warunkiem, że obraz ma wystarczającą jakość i rozdzielczość. Pamiętaj, aby przesłać nam plik w możliwie dobrej jakości. Możesz również podarować takie naklejki własnego projektu bliskiej osobie. Wykonujemy wszelkiego rodzaju niestandardowe ozdoby z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku. Aby wyprodukować wysokiej jakości naklejki na zamowienie, potrzebujemy kilku istotnych informacji, aby móc wskazać ostateczną cenę Twojego konfigurowalnego winylu. Ponadto, jeśli znudzi Ci się wystrój Twojego salonu, sypialni lub innego pomieszczenia w domu, nie będziesz miał problemu z odklejeniem takiej ozdoby, nasze produkty są łatwe do usunięcia i nie pozostawiają śladów na powierzchni aplikacji. Naklejka własny projekt może być stosowana na różnych płaskich powierzchniach.

W naszej firmie tworzymy naklejki na zamówienie okrągłe, kwadratowe lub w innych kształtach i wymiarach, jakie tylko chcesz. Jeśli projekt jest skomplikowany i potrzebujesz pomocy naszego specjalisty, opisz projekt zamówienia w mailu, ewentualnie załącz odpowiednie zdjęcia lub grafiki i wyślij go na nasz email. Co jeśli pliki są w zbyt niskiej jakości? Naszym celem jest stworzenie niestandardowej naklejki własny projekt do Twoich potrzeb, a najważniejszą rzeczą dla nas jest zadowolenie klienta i jeśli zdjęcie nie jest wystarczająco dobre, zespół projektowy skontaktuje się z Tobą w celu omówienia spersonalizowanego projektu, zapewniając alternatywny projekt lub polecając jak szukać nowych zdjęć. Czekają na Ciebie tutaj Twoje nowe dekoracje!
Załącz Swój projekt

Załącz Swój projekt

ok
ok

Wybierz typ naklejki

Wykadruj obrazek

Wybierz kolor

Wybierz wymiary

x

Obramuj obrazek
Wymiary naklejki nie pasują do oryginalnych proporcji obrazu.
Podczas kadrowania obrazka, przesuń oświetlone pole w miejsce, które chcesz obramować.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia, Twój projekt nie znajduje się w naszym katalogu (niestandardowe wymiary, kolory bądź nietypowa ilość) lub wymaga poprawek, prosimy się z nami skontaktować. Doradzimy i prześlemy Ci indywidualny kosztorys.

Napisz do nas na

info@tenstickers.pl

Ważne uwagi

1) Wyślij obrazek w najwyższej możliwej rozdzielczości, najlepiej w formacie plików graficznych, np. Adobe Illustrator, Corel...

2) Jeśli uznamy, że jakość Twojego obrazka jest niewystarczająca, skontaktujemy się z Tobą, aby zaoferować alternatywne rozwiązania.

3) Jeśli Twój projekt wymaga dodatkowej obróbki ze względu na jego złożoność, możesz ponieść dodatkowe koszty.

4) Aby zamówić naklejki specjalne (tablice zmywalne, naklejki przyklejane na wewnętrzną stronę szyby, naklejki laminowane itp.), prosimy skontaktować się z nami na info@tenstickers.pl.

5) W przypadku gdy nie możesz załączyć swojego obrazka (za duży rozmiar, inny format itp.) prosimy o przesłanie go nam na info@tenstickers.pl.

6) Zanim wyślesz nam swój obrazek, zmień format pliku z Word (.doc) na format PDF (.pdf).

7) Kolory naklejek są zawsze matowe.

8) Proszę wziąść pod uwagę, że w przypadku przyciętych obrazów (usuwanie tła), elementy projektu muszą mieć szerokość co najmniej 4mm.

9) Jeśli zmieniłes zdanie i nie chcesz aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane, zwrócimy Ci pieniądze. Skontaktuj się z nami.

10) Rozmiar będzie wyliczony w proporacjach do całości projektu,który załączyłeś,więc jeśli Twój obrazek ma białe marginesy sugerujemy usunięcie ich. Kiedy przygotowujemy winyl używamy maksymalnej wysokości lub maksymalnej szerokości, co zostało wskazane przez Ciebie w odnośniku, zawsze zachowuj proporcje.

Oceny klientów którzy kupili naklejki spersonalizowane

Ocena ogólna: 9.75 / 10

el 26/02/2021 o 14:31 h

Bardzo dobra jakość naklejek, szybka odpowiedz na zapytanie, ale dłuuuugi czas dostawy. Na szczęście nie spieszyło mi się.

el 03/02/2021 o 16:56 h

Bardzo solidne naklejki, dobrze zapakowane do transportu

el 30/01/2021 o 13:47 h