Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Własny projekt naklejki

Czy chcesz stworzyć własny spersonalizowany projekt naklejki? Czy potrzebujesz nalepki w oryginalnym wzorze i nie możesz jej znaleźć w naszym katalogu? Chcesz odtworzyć logo firmy jako naklejki samoprzylepne? Czy chcesz nakleić spersonalizowane dekoracje ścienne na dowolną płaską powierzchnię w domu, np. na ścianę, okno, czy meble? A może poszukujesz oryginalne naklejki na samochód? Nasze niestandardowe narzędzie do ozdabiania winylami pomoże Ci odtworzyć dowolny konfigurowalny projekt.

Dekoracje na ścianę z winylu są idealną opcją do projektowania wnętrz domu i dekoracji pomieszczeń domu. Niestandardowe naklejki na ścianę idealnie nadają się do ożywienia Twojej ściany. Daj się ponieść wyobraźni i sam stwórz naklejki na zamówienie, które najlepiej pasują do Twojego pomysłu. W Tenstickers stworzymy Twoją spersonalizowaną naklejkę ze zdjęcia, własnego projektu, obrazka lub ilustracji, które nam prześlesz. Wprowadź rozmiar, a spersonalizowane naklejki zostaną wyprodukowane z wysokiej jakości winylu. Udekoruj swój dom wykorzystując naklejki na ścianę na zamówienie, a zaskoczysz odwiedzające Cię osoby oryginalnością wnętrz Twojego domu.

Nasze nieszablonowe naklejki ścienne pozwalają odtworzyć dowolny obraz, zdjęcie lub projekt na winylu, pod warunkiem, że obraz ma wystarczającą jakość i rozdzielczość. Pamiętaj, aby przesłać nam plik w możliwie dobrej jakości.

Zaprojektuj oryginalne naklejki do Twojego domu lub podaruj je w prezencie


Wykonujemy wszelkiego rodzaju niestandardowe naklejki z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku. Aby wyprodukować wysokiej jakości naklejki na zamowienie, potrzebujemy kilku istotnych informacji, aby móc wskazać ostateczną cenę Twojego konfigurowalnego winylu.

W Tenstickers produkujemy naklejki na ścianę własny projekt dostosowane do dekoracji już istniejących w pomieszczeniach Twojego domu, w samochodzie, na laptopie czy na kabinie prysznicowej. Zawsze używamy długotrwałego matowego winylu o łatwej aplikacji, aby przykładowe naklejki na samochód na zamówienie stały się elementem wyróżniającym miejsce lub przedmiot, na którym zaaplikujesz nalepki do dekoracji. Ponadto, jeśli znudzi Ci się wystrój Twojego salonu, sypialni lub innego pomieszczenia w domu, nie będziesz miał problemu z odklejeniem takiej ozdoby na ścianę. Nasze oryginalne winylowe naklejki są łatwe do usunięcia i nie pozostawiają śladów na powierzchni aplikacji. Nasze naklejki dekoracyjne mogą być stosowane na różnych płaskich powierzchniach.

W naszej firmie tworzymy naklejki okrągłe, kwadratowe lub w innych kształtach i wymiarach, jakie tylko chcesz. Jeśli projekt jest skomplikowany i potrzebujesz pomocy naszego specjalisty, opisz projekt zamówienia w mailu, ewentualnie załącz odpowiednie zdjęcia lub grafiki i wyślij go na %email%. Co jeśli pliki są w zbyt niskiej jakości? Naszym celem jest stworzenie niestandardowych naklejek do Twoich potrzeb, a najważniejszą rzeczą dla nas jest zadowolenie klienta i jeśli zdjęcie nie jest wystarczająco dobre, zespół projektowy skontaktuje się z Tobą w celu omówienia spersonalizowanego projektu, zapewniając alternatywny projekt lub polecając jak szukać nowych zdjęć.
...
Załącz Swój projekt

Załącz Swój projekt

ok
ok

Wybierz typ naklejki

Wykadruj obrazek

Wybierz kolor

Wybierz wymiary

x

Obramuj obrazek
Wymiary naklejki nie pasują do oryginalnych proporcji obrazu.
Podczas kadrowania obrazka, przesuń oświetlone pole w miejsce, które chcesz obramować.

Podgląd obrazka

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia, Twój projekt nie znajduje się w naszym katalogu (niestandardowe wymiary, kolory bądź nietypowa ilość) lub wymaga poprawek, prosimy się z nami skontaktować. Doradzimy i prześlemy Ci indywidualny kosztorys.

Napisz do nas na

info@tenstickers.pl

Ważne uwagi

1) Wyślij obrazek w najwyższej możliwej rozdzielczości, najlepiej w formacie plików graficznych, np. Adobe Illustrator, Corel...

2) Jeśli uznamy, że jakość Twojego obrazka jest niewystarczająca, skontaktujemy się z Tobą, aby zaoferować alternatywne rozwiązania.

3) Jeśli Twój projekt wymaga dodatkowej obróbki ze względu na jego złożoność, możesz ponieść dodatkowe koszty.

4) Aby zamówić naklejki specjalne (tablice zmywalne, naklejki przyklejane na wewnętrzną stronę szyby, naklejki laminowane itp.), prosimy skontaktować się z nami na info@tenstickers.pl.

5) W przypadku gdy nie możesz załączyć swojego obrazka (za duży rozmiar, inny format itp.) prosimy o przesłanie go nam na info@tenstickers.pl.

6) Zanim wyślesz nam swój obrazek, zmień format pliku z Word (.doc) na format PDF (.pdf).

7) Kolory naklejek są zawsze matowe.

8) Proszę wziąść pod uwagę, że w przypadku przyciętych obrazów (usuwanie tła), elementy projektu muszą mieć szerokość co najmniej 4mm.

9) Jeśli zmieniłes zdanie i nie chcesz aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane, zwrócimy Ci pieniądze. Skontaktuj się z nami.

10) Rozmiar będzie wyliczony w proporacjach do całości projektu,który załączyłeś,więc jeśli Twój obrazek ma białe marginesy sugerujemy usunięcie ich. Kiedy przygotowujemy winyl używamy maksymalnej wysokości lub maksymalnej szerokości, co zostało wskazane przez Ciebie w odnośniku, zawsze zachowuj proporcje.

Oceny klientów którzy kupili naklejki spersonalizowane

Ocena ogólna: 10 / 10

el 12/04/2019 o 21:23 h

Naklejki idealne :) tak jak prosiłem. Jeszcze nie raz zapukam z zamówieniem. Pozdrawiam :)

el 29/03/2018 o 13:03 h

Świetna jakość i dobry termin realizacji

el 01/12/2017 o 09:18 h

Bardzo szybka, sprawna obsługa, zamówienie zgodne z oczekiwaniami. Polecam!