Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie
Filtry

Tematyka

Miejsce

Kolor

Tapeta do biura

Elegancka tapeta do biura sprawi, że Twoje wnętrza będą urządzone klasycznie i stylowo. Znajdź w naszym katalogu online wzory i kolory, które najbardziej Ci odpowiadają. Mogą to być stonowane barwy bądź też geometryczne, regularne wzory. Co więcej, mamy też możliwość spersonalizowania tapety do biura, dodając na przykład Twoje logo lub wzór, który najbardziej odda charakter Twojej działalności. Wysoka jakość używanych przez nas materiałów to gwarancja zadowolenia z tej inwestycji. Na dodatek, tapety do biura bez problemu przykleisz sam, nawet jeśli robisz to pierwszy raz w życiu, gdyż załączamy prostą i klarowną instrukcję. Zamów online swoją dekorację i ciesz się nowym wystrojem.

Szeroka kolekcja tapet biurowych utworzy niesamowite i praktyczne środowisko, dzięki czemu praca stanie się znacznie przyjemniejsza i z łatwością będziesz mógł się skoncentrować i poradzisz sobie nawet z najtrudniejszymi projektami i zadaniami. Katalog z wieloma wzorami do wyboru, dzięki czemu możesz znaleźć ten, który najbardziej Ci się podoba i który najlepiej dostosowuje się do środowiska i filozofii Twojej firmy lub biura. Tapeta biuro to ekonomiczny sposób, aby zagwarantować produktywną, a jednocześnie przyjazną atmosferę. 

Wysokiej jakości tapeta do biura domowego lub do biura w korporacji jest łatwa do nałożenia, dzięki czemu nie ma w niej pęcherzyków powietrza i jest matowa. Od powierzchni nie będzie się odbijać światło w nieestetyczny sposób. Możesz także kupić zestaw z klejem i pędzlem, ponieważ to wszystko, czego potrzebujesz, aby umieścić swoje nowe dekoracje w domu. Nic więcej! Dlatego kup wybraną tapetę do biura online w Tenstickers i ciesz się nią przez długi czas. Nie musisz się martwić plamami ani wilgocią, ponieważ nasze produkty można czyścić regularnie i są bardzo odporne. Nie będzie żadnych zniszczeń, rozdarć ani zagięć. Sprawdź teraz niesamowite wzory i wybierz coś dla siebie i dla swojego domu!

Jaki wzór tapety do biura?

Wiemy, że dla każdego z nas biuro będzie inne, dlatego wychodzimy naprzeciw! W naszym katalogu znajdziesz zarówno rozwiązania dla minimalistycznych wnętrz, dla tych klasycznych, jak również dla tych rustykalnych i zdobnych. Znajdziesz tutaj imitacje różnych materiałów, drewna, kamieni, wzory w paski, prążki, a nawet takie z inspirującymi cytatami. Remont nie musi być kosztowny! Sprawdź naszą ofertę i odmień swoje biuro w szybki i tani sposób! W razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się skontaktować z nami - odpowiemy na każde pytanie!

Niesamowite i abstrakcyjne tapety z wzorem, który każdy może interpretować w inny sposób. Czy to deszcz? Fala? Zamów teraz, aby się dowiedzieć!
Niesamowite i abstrakcyjne tapety z wzorem, który każdy może interpretować w inny sposób. Czy to deszcz? Fala? Zamów teraz, aby się dowiedzieć!
81.75

1-24 z 43 tapety