Opinie 9.9
Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki wysokiej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 7.500 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
Dostępnych wiele nowych projektów
Dostępne różne rodzaje dostawy!
Login
Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki wysokiej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 7.500 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
0

Naklejki 3D na ścianę

Kolekcja dekoracyjnych naklejek 3D. Sprawdź nasze zestawy dekoracyjnych naklejek 3D z winylu z efektami wizualnymi i złudzeniami optycznymi do personalizowania przestrzeni w zabawny i oryginalny sposób. Szukasz całkowicie nowoczesnej i nieszablonowej dekoracji? Pożegnaj się z nudnym i zimnym otoczeniem, wchodząc w nowy wymiar dzięki zastosowaniu naklejki 3D na ścianę.

Sprawdź rozmaite wzory naklejek z efektami wizualnymi, dostępne w naszym sklepie internetowym z naklejkami. Nasze niesamowite naklejki na ścianę 3D dostarczają wrażeń z oryginalnymi efektami dekoracji, takie jak wspaniałe fotografie 3D w formie naklejki, dzięki którym możemy przenieść się do najciekawszych miast świata i żywiołowych pejzaży natury. A wszystko to, nie opuszczając naszego salonu lub sypialni.

Ścienne naklejki 3D to wspaniałe wizualne efekty, dzięki którym możesz stworzyć nieprawdopodobne dekoracje ścienne, np. gdy dziura z otchłanią powstaje na Twojej ścianie, albo widoki w postaci morza lub krajobrazów górskich.

Trójwymiarowe naklejki ścienne są zaprojektowane w celu nadania oryginalnego i zróżnicowanego charakteru ścianom w każdym pomieszczeniu Twojego domu lub biura. Twórz wspaniałe ozdoby na ścianę 3D w formie naklejek.

NAKLEJKA NA ŚCIANĘ 3D TO IDEALNY POMYSŁ NA DEKORACJĘ DOMU LUB BIURA


Winylowe naklejki na ścianę w 3D dają trójwymiarowe efekty, które odstają designem od zwykłych, płaskich naklejek i tworzą dekoracje z efektownymi ilustracjami. Nasze fototapety 3D na ścianę nadają się do każdego pomieszczenia, a dzięki naszym naklejkom 3D możesz podziwiać krajobrazy plaż i obrazy natury o wyjątkowym pięknie. Nadaj niewyobrażalną głębię Twojemu pomieszczeniu. Ponadto możesz znaleźć nieskończone obrazy 3D na ścianę i projekty odpowiednie do pokoju dziecięcego i stworzyć przyjemną, magiczną i wyjątkową atmosferę dla najmłodszych w domu.

Zmień swój dom lub firmę w łatwy, szybki i ekonomiczny sposób na przykład za pomocą naklejki na ścianę 3d dziura z efektami wizualnymi, najlepszej dekoracji ściennej z imponującymi obrazami o tematyce jakiej tylko chcesz. Możesz też przesłać nam swój projekt na maila info@tenstickers.pl, a nasz zespół projektowy przygotuje dla Ciebie naklejki 3D na zamówienie.

Nasze naklejki dekoracyjne 3D są z pewnością fascynujące, a co najważniejsze, są bardzo łatwe do aplikacji! Bez problemów, bez wysokich kosztów i bez skomplikowanych prac i narzędzi wymagających specjalistów. Nie ma lepszej alternatywy na rynku, aby oryginalnie udekorować dom lub miejsce pracy. Naklejki ścienne 3D są dostępne w różnych rozmiarach oraz kolorach.
...

10 / 10

2 Opinie

Naklejka na samochód Pazury tygrysa
Zniżka 5%

Naklejka na sufit samolot
Zniżka 5%

Naklejka ścienna boisko 3d
Zniżka 5%

Naklejki samochodowe dziury po kulach
Zniżka 5%

Naklejka na laptopa 3D tajemnicza postać

Fototapeta Kwiaty na ścianie 3D
Zniżka 5%
Spersonalizowane

Naklejka 3D piłka dla dzieci
Zniżka 5%

Naklejka strzał jabłko

Naklejka 3D piłka w ścianie
Zniżka 5%

Naklejka dla dzieci kot na ścianie
Zniżka 5%

Naklejka dekoracyjna płyta indukcyjna
Zniżka 5%

Naklejka na ścianę T-rex 3D
Zniżka 5%

Naklejka łódź podwodna
Zniżka 10%
Spersonalizowane

Fototapeta Stare zielone drzwi
Zniżka 5%

Syrenka z prysznicem
Zniżka 5%

Naklejka dekoracyjna dziura w ścianie
Zniżka 5%

Naklejka na ścianę 3D
Zniżka 5%
Spersonalizowane

Naklejka na ścianę suwak niebo
Zniżka 5%

Naklejka na kontakt dziura w ścianie
Zniżka 10%

Naklejka na stół krole deszczu
Zniżka 5%

Naklejka na ścianę suwak cegły
Zniżka 5%

Naklejka dekoracyjna sznurówki buta
Zniżka 5%

Naklejki na stół trawnik
Zniżka 5%

Naklejka ścienna Eksplozja
Zniżka 5%
Spersonalizowane

1-24 z 84 Naklejki