Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki ścienne dinozaury

Naklejki na ścianę przedstawiające smoki i dinozaury. Oferujemy oryginalne i nieprzeciętne naklejki z postaciami dinozaurów, które są równocześnie tablicami do pisania! Nasze smoki i dinozaury mogą być kolorowe, przyjazne i uśmiechnięte oraz takie, które wyglądają nieco mniej przyjaźnie- idealne naklejki na ścianę dla dzieci.

Jeśli masz dosyć oglądania tych samych ścian i znudził Ci się kolor i stare dekoracje lub ich brak, z nami możesz nadać im nowego i szczególnego charakteru, wykorzystując nasze naklejki na ścianę z dinozaurami. Przedstawiamy szeroki wybór naklejek przedstawiających różnorodne dinozaury oraz smoki, idealnych do dekoracji nie tylko ścian, drzwi i okien Twojego mieszkania, ale także każdej innej płaskiej powierzchni. Na naszej stronie internetowej są dostępne różne dekoracje ze zwierzętami, zarówno do salonu, czy pokoju nastolatków lub dzieci. Jeśli jednak nie znajdziesz nic w naszym katalogu, co Ci się podoba - zaprojektuj dekoracje ścienne samodzielnie! Prześlij nam dobrej jakości grafikę na maila %email%, a nasi projektanci przygotują dla Ciebie spersonalizowane naklejki na ścianę. Wykorzystując naklejki ścienne ze zwierzętami będziesz w stanie odmienić każdy zakątek domu w łatwy, szybki i tani sposób!
Naklejki winylowe są doskonałym wyborem dla każdego wnętrza. Można je zaaplikować w każdym miejscu Twojego domu oraz posiadamy setki wzorów dla dorosłych i dla dzieci. Znajdź naklejki dinozaury do dekoracji pojazdów, okien i ścian! Sprawdź również nasze naklejki dekoracyjne do salonu w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, naklejki w formie origami i naklejki geometryczne ze zwierzętami. Zaskocz swoich gości oryginalnymi dekoracjami!

Mogą przedstawiać też ogromne i straszne postacie smoków ziejących ogniem, szkieletów ogromnych dinozaurów czy potworów, które w zabawny i oryginalny sposób udekorują Twoje wnętrze.


NAKLEJKI NA ŚCIANĘ TWOJEGO PROJEKTU CZYLI NAKLEJKI SPERSONALIZOWANEJeżeli w naszym katalogu nie znalazłeś idealnej naklejki, a masz pomysł i chciałbyś stworzyć lub zmodyfikować istniejącą już naklejkę, skontaktuj się z nami! Stworzymy dla Ciebie projekt nowej naklejki w ciągu kilku godzin! Jeśli potrzebujesz porad czy propozycji, jesteśmy tu właśnie dla Ciebie! Nasi graficy są do Twojej dyspozycji codziennie!

Znajdziesz u nas zarówno interesujące naklejki z realistycznymi wizerunkami smoków i dinozaurów oraz dekoracje fantastyczne i bajkowe! Znajdź zwierzęta dzikie, domowe, wodne, naklejki na ścianę konie i każdy inny motyw, jaki możesz sobie wyobrazić.


NAKLEJKI ODPORNE NA RÓŻNE SZKODLIWE CZYNNIKI ORAZ ICH APLIKACJA


Nasze nalepki zwierzęta są świetne do każdego pomieszczenia, pasują do każdej dekoracji i, co ważne, są łatwe i szybkie w aplikacji oraz bardzo ekonomiczne. Produkty Tenstickers są wykonane z wysokiej jakości winylu, co zapewnia naklejkom długotrwałość, łatwość aplikacji; naklejki nie powodują pęcherzyków powietrza ani nie pozostawiają śladów kleju po ich ewentualnym usunięciu.

9.33 / 10

3 Opinie

1-24 z 82 naklejki