Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki ścienne technologia i internet

Przedstawiamy Państwu naklejki na ścianę związane z internetem i najnowszą technologią. Znajdziecie tutaj Państwo naklejki przedstawiające emotikony, naklejki związane z popularnymi portalami społecznościowymi czy messengerami. Naklejki spodobają się wszystkim internetowym maniakom i przydadzą się w każdej firmie, która chce zaistnieć w internecie. Dzięki łatwej aplikacji na każdą gładka powierzchnię, każdy poradzi sobie z przyklejeniem ich.

Jakie naklejki technologiczne i internetowe znajdę tutaj?

Kolekcja dekoracyjnych naklejek technologicznych i internetowych. W tym dziale znajdziesz różne naklejki związane z technologią i Internetem, przeznaczone do dekoracji wnętrz dla tych, którzy pasjonują się światem techniki. Ten zestaw ozdobnych naklejek nadaje się również do ozdabiania sklepów lub biur komputerowych. Niech ich dekoracja stanie się awangardowa i oryginalna. Te naklejki ścienne są idealne do dekoracji ścian i przedmiotów osobistych, takich jak laptopy. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia działalności związanej ze światem technologii! Mamy naklejki nawiązujące do Facebooka, Intagramu, Whatsappa i Pinteresta, aby poinformować, że Twoja firma ma profil w tych sieciach i że Twoi klienci mogą tam śledzić i kontaktować się z Tobą. Ilustracje połączeń komputerowych, od komputerów, tabletów, smartfonów po ściany biura lub sklepu. Znajdź ten, który najlepiej pasuje do Twojej firmy i umieść na niej wszelkie niezbędne szczegóły.

Jeśli chcesz ozdobić swój sklep lub placówkę, to nasze naklejki z mediami społecznościowymi na witryny sklepowe są tym, czego szukasz i możesz je zastosować na wewnętrznej stronie okna, aby wszyscy mogli je zobaczyć z zewnątrz.

Nasza firma oferuje naklejki wysokiej jakości, które są dostępne w różnych rozmiarach i prawie 50 kolorach dlatego wierzymy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeżeli jednak chcesz zamówić naklejkę własnego projektu – nic prostszego! Oferujemy naklejki personalizowane, które mogą zostać dopasowane do potrzeb każdego klienta. 

Wysoka jakość i indywidualne podejście!

Jeśli nie możesz znaleźć szukanego obrazu lub wiadomości, nie ma problemu. W Tenstickers możesz kupować naklejki technologiczne i internetowe specjalnie dla Ciebie. Ponieważ produkujemy na zamówienie, możliwa jest dowolna zmiana kolorów i rozmiarów, skontaktuj się z nami, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Możemy również stworzyć własny projekt, wystarczy przesłać obraz lub wiadomość na naszego e-maila, po prostu podaj wszystkie informacje, a nasi projektanci stworzą to, czego pragniesz!

Produkty Tenstickers są najwyższej jakości, łatwe do nakładania bez pęcherzyków powietrza i bez zagnieceń, a ich matowe wykończenie zapobiega odbijaniu światła, umożliwiając lepsze włączenie winylu z powierzchnią, na którą jest nakładany.

9.83 / 10

24 Opinie

1-24 z 117 naklejki