Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie
Filtry

Tematyka

Podkładki pod kubek geek

W tej kolekcji znajdziesz oryginalne geek podkładki pod kubek, szklanki i filiżanki, które będą idealne na każdy stół. Pozwolą w niecodzienny sposób dodać indywidualnego wystroju, który wprawi Twoich gości w zachwyt. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, bardzo trwałych, a zatem bez problemu możesz je czyścić za pomocą wilgotnej szmatki i doceniać ich wyjątkowy wzór przez długi czas.
Wybierz te niecodzienne podstawki geek, których wzór najbardziej pasuje do Twojego mieszkania i stań się idealnym gospodarzem, jakim zawsze chciałeś być. Takim, który dba nawet o najdrobniejszy szczegół, aby zbudować miłą atmosferę, podczas spotkania ze znajomymi lub rodziną. Wybierz podkładki pod szklanki geek online, a już za kilka chwil będziesz się nim cieszyć u siebie w domu.

Spersonalizuj podkładki pod napoje z vintage wzorem dyskietki. Dostępne w różnych wielkościach i zestawach. Sprawdź już teraz!
Spersonalizowane
54.75
Zamów nasz nowoczesny projekt podstawek pod napoje wykonany na wzór gry w kostkę rubika. Uchroni stół przed zniszczeniami od drinków! Dostawa do domu!
54.75
Spersonalizowane podkładki pod kubki z własnym zdjęciem w ramce z kolorowych klocków. Zamów online z dostawą do domu!
Załącz Swój projekt
54.75
Podkładka pod kubek z wzorem superbohatera będzie idealna dla każdego. Nadaje się zarówno pod gorące jak i pod zimne napoje. Dostępne rabaty!
54.75
Podkładka pod kubek dla graczy z ciekawym designem i napisem „game over”. Jest łatwa w utrzymaniu i dostępna w różnych zestawach!
54.75
Wspaniała podkładka pod kubek, która będzie idealna dla dzieci ze względu na kolorowy wzór klocków. Zamów online teraz z dostawą do domu!
54.75
Podkładka pod kubek Instagram, która będzie idealna dla fanów mediów społecznościowych. Podziel się tym wzorem z całym światem!
54.75
Niesamowita podkładka pod kubek pod napoje aby cieszyć się wszystkimi drinkami w domu. Jego projekt jest wykonany na żółtym tle z emotikonką!
54.75
Abbey road geek podstawki pod kubek pod napoje do serwowania drinków i napojów w nowoczesnym stylu, z realistycznym zdjęciem ulicy opactwa.
54.75
Spersonalizowane podstawki pod kubek gwiazda Hollywood. Projekt wykonany z wysokiej jakości materiału z niepowtarzalnym wzorem!
Spersonalizowane
54.75

1-12 z 12 podkładki pod kubek