Fototapeta panoramiczna kwiat wiśni
Numer referencyjny: F6742Fototapeta panoramiczna kwiat wiśni to wyjątkowy projekt, który zachwyca swoją delikatnością i subtelnością. Grafika przedstawia piękne kwiaty wiśni, które wprowadzają do wnętrza atmosferę spokoju i harmonii. Ta elegancka fototapeta emanuje naturalnym pięknem drzew wiśniowych, które zachwycają swoją urodą w trakcie wiosennego kwitnienia. Idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, dodając mu wyjątkowego charakteru!
Dlaczego ten produkt powinien być użyty do dekoracji
Fototapeta panoramiczna kwiat wiśni to doskonały wybór dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojego domu odrobinę natury i magii. Dzięki jej pięknym kolorom i realistycznemu przedstawieniu kwiatów wiśni, stworzysz w swoim wnętrzu wyjątkową atmosferę, która zachwyci każdego gościa. Ta fototapeta nie tylko ozdobi ścianę, ale również wprowadzi pozytywną energię, sprawiając, że każda chwila spędzona w tym otoczeniu stanie się przyjemnością. Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć salon, sypialnię, czy biuro, fototapeta kwiat wiśni doda stylu i elegancji!
Jak stosować ten produkt
Aby uzyskać najlepsze efekty, Fototapeta panoramiczna kwiat wiśni powinna być nakładana na odpowiednio przygotowaną powierzchnię. Wystarczy użyć kleju do tapet oraz narzędzi takich jak wałek, pędzel czy frez, aby precyzyjnie umieścić ją na ścianie. Jej matowe kolory pięknie komponują się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz, a łatwość w aplikacji sprawia, że każdy może stać się dekoratorem swojego domu!
GRUBOŚĆ - 180 g/m2
SPOSÓB APLIKACJI - Klej na ścianie lub na papierze
KOLOR - Matowe wykończenie
ODPORNOŚĆ NA OGIEŃ - CERTYFIKAT REAKCJI NA OGIEŃ M2
MATERIAŁ - włóknina
ŁATWE CZYSZCZENIE - Wilgotną szmatką i neutralnym mydłem
1. Klej do fototapet i tapet.
2. Wiaderko do rozrobienia kleju.
3. Linijka lub miarka.
4. Poziomica
5. Pędzel do kleju
6. Pędzel i wałek.
7. Nóż.
8. Miękka gąbka lub szmatka.
ZANIM NAKLEISZPrzygotuj ścianę, na której chcesz umieścić tapetę lub fototapetę. Powierzchnia musi być sucha, czysta i wolna od tłuszczu.
Materiał jest w stanie pokryć drobne niedoskonałości na ścianie, jednak głębsze pęknięcia/rowki powinny zostać wypełnione i wygładzone. Konieczne jest również usunięcie wszelkich pozostałości po poprzednich tapetach/fototapetach.
Aby przygotować klej, zmieszaj 150 g kleju z 4-5 litrami wody, nie przestawając mieszać. Powstanie w ten sposób odpowiednia ilość masy do pokrycia 25 m2. Odstaw mieszaninę na 5-10 minut, a później rozmieszaj dokładnie i energicznie przed zastosowaniem.
* Ze względu na proces schnięcia kleju, nie jest zalecane stosowanie tapet w pomieszczeniach o niskiej wilgotności i temperaturze poniżej 10ºC. Optymalna temperatura pomieszczenia podczas nakładania i schnięcia kleju powinna wynosić 18-21ºC
APLIKACJAZa pomocą poziomicy i linijki, wyznacz proste pionowe linie na ścianie, każdy w odstępie 50cm od siebie. Linie te wyznaczą miejsca pryczepu tapet lub fototapet.
Jeśli na ścianie, na której chcesz umieścić tapetę lub fototapetę znajduje się okno, zacznij od nakładania od ramy okiennej, a następnie kieruj się wzdłuż ściany.
Są 2 sposoby nakładania kleju:
1. Za pomocą pędzla, nałóż cienką warstwę kleju na ścianę. Może być szersza niż szerokość 50cm rolki.
2. Nałóż klej na papier równomiernie, zaczynając od środka i kierując się na zewnątrz, Pozostaw na kilka minut do zwilżenia, uważając, aby kawałki posmarowane klejem nie stykały się ze sobą (zwłaszcza rogi ze środkiem).
Następnie umieść górną część tapety/fototapety na ścianie i wałkuj od centrum w kierunku krawędzi.
Sprawdź, czy tapeta/fototapeta jest ułożona wzdłuż poprzednio zaznaczonej linii. Jeśli nie, delikatnie przesuń ją tak, aby znalazła się we właściwej pozycji.
Za pomocą pędzla, delikatnie dociśnij tapety, aby pozbyć się wszystkich pęcherzyków powietrza. Wykonuj okrężne ruchy, od środka do boków, zaczynając od góry w kierunku dołu. Jeśli nałożyłeś klej na ścianę, uważaj, aby nie zabrudzić pędzla klejem.
Powtórz te czynności dla kolejnych części, miej na uwadze dopasowanie krawędzi do pozostałyh elementów.
Nadmiar kleju możesz usunąć za pomocą gąbki lub wilgotnej szmatki.
PO PRZYKLEJENIUUpewnij się, że tapeta lub fototapeta całkowicie pokrywa całą powierzchnię ściany.
Za pomocą wałka jeszcze raz wygładź powierzchnię. Po nałożeniu tapety mogą być widoczne małe pęherzyki powietrza. Nie przejmuj się nimi, znikną w przeciągu kilku następnych dni.
Ważne jest, aby przez pierwsze kilka dni utrzymywać temperaturę pokojową, nie niższą niż 10ºC. Należy także unikać nadmiernego ogrzewania w dekorowanym pomieszczeniu.
Ekspresowa dostawa w ciągu 24 godzin na adres domowy jest dostępna.