Fototapeta vintage radość z parku rozrywki
Numer referencyjny: F10028Jasno ilustrowana scena w parku rozrywki, na której dzieci cieszą się z przejażdżek. Wyróżniają się kolorowe "ferris wheel", "merry-go-round" i "roller coaster". Żywa atmosfera jest wzbogacona balonami unoszącymi się w niebie, uchwycając istotę zabawy i ekscytacji na karnawale.
Fototapeta vintage radość z parku rozrywki to prawdziwa uczta dla oczu! Ta piękna ilustracja przenosi nas w świat radosnych chwil spędzonych w wesołym miasteczku, pełnym atrakcji dla dzieci. Zobaczysz na niej kolorowe balony, karuzele, diabelski młyn oraz kolejkę górską, które przywołują na myśl beztroskie chwile radości i zabawy. Kreskówkowy styl tej fototapety tworzy wyjątkowy klimat, który zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych!
Dlaczego ten produkt powinien być użyty do dekoracji
Fototapeta vintage fototapeta vintage radość z parku rozrywki to doskonały wybór dla każdego, kto pragnie wprowadzić do swojego wnętrza nutę magii i radości! Jej niezwykły design sprawia, że może stać się centralnym punktem w pokoju dziecięcym lub w strefie zabaw. Dzięki matowym kolorom i wysokiej jakości materiałowi, fototapeta nie tylko zachwyca wyglądem, ale również jest trwała i łatwa w utrzymaniu. To idealny sposób na stworzenie przytulnej atmosfery, która będzie inspirować do zabawy i twórczości!
Jak stosować ten produkt
Fototapeta vintage fototapeta vintage radość z parku rozrywki jest łatwa w aplikacji! Można ją nakładać na ścianę za pomocą kleju, używając prostych narzędzi, takich jak wałek czy pędzel. Dzięki swojej gramaturze, fototapeta jest wytrzymała, a jednocześnie łatwa do usunięcia w razie potrzeby. Wystarczy spryskać ją wodą, aby z łatwością zdjąć ją ze ściany!
Szerokość pasa: 50 cm
Grubość / gramatura: 180 g/m2
Wykonane na zamówienie: wybierz wymiary, które chcesz, a my dostosujemy projekt.
Produkt w 100% konfigurowalny: jeśli chcesz zmienić jakiś element projektu, skontaktuj się z nami
Matowe wykończenie (satyna): matowe wykończenie z jasnymi i eleganckimi kolorami
Produkt łatwy w czyszczeniu: można delikatnie czyścić wilgotną szmatką lub gąbką nieścierną i wodą.
Łatwe nakładanie (bez pęcherzyków): Naklej bezpośrednio na papier lub ścianę.
Odpowiednia powierzchnia: Każda płaska powierzchnia
Dostępny zestaw narzędzi montażowych
Łatwe w czyszczeniu: wilgotną szmatką i łagodnym mydłem (nie używać agresywnych produktów)
Certyfikat ognioodporny: M2
Łatwe do zdjęcia ze ściany: odrywa się na sucho
Produkt w 100% nadający się do recyklingu: wykonany z ekologicznych tuszy
100% bezpieczne płatności
Będzie również owinięty folią bąbelkową w wytrzymałym kartonowym opakowaniu, które chroni produkt podczas wysyłki.
Zalecane materiały:
1. Klej
2. Wiadro
3. Linijka/miarka
4. Poziomica
5. Pędzel do kleju
6. Pędzel/wałek
7. Nożyk
8. Gąbka lub ściereczka
Przed tapetowaniem (przygotowanie):
Powierzchnia: Ściana musi być sucha, czysta, wolna od tłuszczu i pozbawiona pozostałości po poprzednich tapetach. Wypełnij i wyrównaj większe nierówności.
Klej: Wymieszaj jeden pakiet kleju (150 g) z 4–5 litrami wody. Odstaw na 5–10 minut i wymieszaj. To wystarczy na powierzchnię do 25 m².
Temperatura: Nie nakładaj tapety w temperaturze poniżej 10∘C ani przy niskiej wilgotności. Optymalna temperatura to 18−21∘C.
Nakładanie:
Oznaczenia: Użyj poziomicy i linijki, aby narysować pionowe linie pomocnicze co 50 cm na ścianie. Zacznij od ramy okiennej, jeśli to możliwe.
Smarowanie klejem: Nałóż cienką warstwę kleju na:
Opcja 1: Bezpośrednio na ścianę (nieco szersze niż rolka).
Opcja 2: Równomiernie na tylnej stronie papieru, od środka ku brzegom. Złóż końce tak, aby sklejone części się stykały i pozostaw na kilka minut, aby lekko wchłonęło.
Wieszanie: Umieść górną część rolki na ścianie i wyrównaj ją z linią pomocniczą. Delikatnie przesuwaj, jeśli to konieczne.
Wygładzanie: Użyj pędzla od środka na zewnątrz (od góry do dołu), aby usunąć pęcherzyki powietrza. Unikaj kontaktu pędzla z klejem, jeśli został już nałożony na ścianę.
Kontynuacja: Powtarzaj kroki dla kolejnych rolek, upewniając się, że krawędzie łączą się i wzór pasuje.
Czyszczenie: Usuń nadmiar kleju wilgotną gąbką lub ściereczką.
Po naklejeniu:
Utrwalenie: Wygładź całą powierzchnię wałkiem.
Suszenie: Małe pęcherzyki powietrza znikną podczas wysychania. Utrzymuj temperaturę w pomieszczeniu powyżej 10∘C przez pierwsze dni i unikaj nadmiernego ogrzewania.
Ekspresowa dostawa w ciągu 24 godzin na adres domowy jest dostępna.
el
15/04/2026
o
20:15 h