Fototapeta w napisy bądź silny i odważny
Numer referencyjny: F8356Ten uderzający obraz przedstawia inspirującą frazę, 'Be Strong And Courageous', artystycznie wyeksponowaną na dramatycznym niebieskim tle. Projekt podkreśla odporność i odwagę, co czyni go idealnym dodatkiem do każdej przestrzeni, która pragnie podnieść na duchu i zmotywować.
Fototapeta w napisy bądź silny i odważny to niezwykle inspirujący projekt, który przyciąga uwagę swoją dynamiczną grafiką. Obrazek przedstawia mocne burze, efektowne błyskawice oraz chmury, które w połączeniu z motywacyjnym tekstem tworzą wyjątkową atmosferę. Typografia jest starannie dobrana, aby podkreślić odwagę i determinację, co czyni tę fototapetę idealnym wyborem dla każdego, kto pragnie dodać energii i odwagi do swojego wnętrza!
Dlaczego ten produkt powinien być użyty do dekoracji
Fototapeta w napisy bądź silny i odważny to doskonały sposób na odmianę każdego pomieszczenia. Jej wyjątkowy design sprawia, że staje się centralnym punktem dekoracyjnym, który inspiruje do działania. Dzięki mocnym kolorom oraz motywacyjnym tekstom, które zachęcają do odwagi i determinacji, ta fototapeta wnosi pozytywną energię do każdego wnętrza. Nie tylko ozdobi ścianę, ale również doda charakteru i osobowości Twoim przestrzeniom, czyniąc je miejscem pełnym inspiracji!
Jak stosować ten produkt
Aby w pełni cieszyć się walorami Fototapeta w napisy bądź silny i odważny, wystarczy nałożyć ją na wybraną ścianę. Użyj kleju oraz narzędzi takich jak wałek, pędzel i frez, aby precyzyjnie przymocować tapetę. Jej matowe kolory i subtelne detale będą doskonale komponować się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz!
GRUBOŚĆ - 180 g/m2
SPOSÓB APLIKACJI - Klej na ścianie lub na papierze
KOLOR - Matowe wykończenie
ODPORNOŚĆ NA OGIEŃ - CERTYFIKAT REAKCJI NA OGIEŃ M2
MATERIAŁ - włóknina
ŁATWE CZYSZCZENIE - Wilgotną szmatką i neutralnym mydłem
1. Klej do fototapet i tapet.
2. Wiaderko do rozrobienia kleju.
3. Linijka lub miarka.
4. Poziomica
5. Pędzel do kleju
6. Pędzel i wałek.
7. Nóż.
8. Miękka gąbka lub szmatka.
ZANIM NAKLEISZPrzygotuj ścianę, na której chcesz umieścić tapetę lub fototapetę. Powierzchnia musi być sucha, czysta i wolna od tłuszczu.
Materiał jest w stanie pokryć drobne niedoskonałości na ścianie, jednak głębsze pęknięcia/rowki powinny zostać wypełnione i wygładzone. Konieczne jest również usunięcie wszelkich pozostałości po poprzednich tapetach/fototapetach.
Aby przygotować klej, zmieszaj 150 g kleju z 4-5 litrami wody, nie przestawając mieszać. Powstanie w ten sposób odpowiednia ilość masy do pokrycia 25 m2. Odstaw mieszaninę na 5-10 minut, a później rozmieszaj dokładnie i energicznie przed zastosowaniem.
* Ze względu na proces schnięcia kleju, nie jest zalecane stosowanie tapet w pomieszczeniach o niskiej wilgotności i temperaturze poniżej 10ºC. Optymalna temperatura pomieszczenia podczas nakładania i schnięcia kleju powinna wynosić 18-21ºC
APLIKACJAZa pomocą poziomicy i linijki, wyznacz proste pionowe linie na ścianie, każdy w odstępie 50cm od siebie. Linie te wyznaczą miejsca pryczepu tapet lub fototapet.
Jeśli na ścianie, na której chcesz umieścić tapetę lub fototapetę znajduje się okno, zacznij od nakładania od ramy okiennej, a następnie kieruj się wzdłuż ściany.
Są 2 sposoby nakładania kleju:
1. Za pomocą pędzla, nałóż cienką warstwę kleju na ścianę. Może być szersza niż szerokość 50cm rolki.
2. Nałóż klej na papier równomiernie, zaczynając od środka i kierując się na zewnątrz, Pozostaw na kilka minut do zwilżenia, uważając, aby kawałki posmarowane klejem nie stykały się ze sobą (zwłaszcza rogi ze środkiem).
Następnie umieść górną część tapety/fototapety na ścianie i wałkuj od centrum w kierunku krawędzi.
Sprawdź, czy tapeta/fototapeta jest ułożona wzdłuż poprzednio zaznaczonej linii. Jeśli nie, delikatnie przesuń ją tak, aby znalazła się we właściwej pozycji.
Za pomocą pędzla, delikatnie dociśnij tapety, aby pozbyć się wszystkich pęcherzyków powietrza. Wykonuj okrężne ruchy, od środka do boków, zaczynając od góry w kierunku dołu. Jeśli nałożyłeś klej na ścianę, uważaj, aby nie zabrudzić pędzla klejem.
Powtórz te czynności dla kolejnych części, miej na uwadze dopasowanie krawędzi do pozostałyh elementów.
Nadmiar kleju możesz usunąć za pomocą gąbki lub wilgotnej szmatki.
PO PRZYKLEJENIUUpewnij się, że tapeta lub fototapeta całkowicie pokrywa całą powierzchnię ściany.
Za pomocą wałka jeszcze raz wygładź powierzchnię. Po nałożeniu tapety mogą być widoczne małe pęherzyki powietrza. Nie przejmuj się nimi, znikną w przeciągu kilku następnych dni.
Ważne jest, aby przez pierwsze kilka dni utrzymywać temperaturę pokojową, nie niższą niż 10ºC. Należy także unikać nadmiernego ogrzewania w dekorowanym pomieszczeniu.
Ekspresowa dostawa w ciągu 24 godzin na adres domowy jest dostępna.