1 z 3

Fototapety układ słoneczny dla dzieci z imieniem

Numer referencyjny: F2073
Cena z Tenstickers-Premium: Od 101.64
Od 106.99
Informacja Fototapety układ słoneczny dla dzieci z imieniem

Twoje dziecko pokocha tę absolutnie fantastyczną fototapetę ze scenerią!

Gdy zastosujesz ją w swoim pokoju, stworzysz magiczny klimat, który zachwyci Twoje dziecko. Ta niesamowita fototapeta do sypialni dzieci doskonale wpasuje się w ich wyobraźnię.

Zamów fototapetę dostosowaną do rozmiaru Twojej ściany

Nasza fototapeta do pokoju dziecięcego jest dostępna w różnych rozmiarach, aby idealnie pasowała do Twojego wnętrza. Możesz ją zamówić w rozmiarze, który idealnie dopasuje się do Twojej ściany.

Wysoka jakość i łatwość użytkowania

Ten fantastyczny projekt wykonany jest z wysokiej jakości winylu, co sprawia, że łatwo go zedrzysz po długim użytkowaniu. Możesz mieć pewność, że fototapeta będzie wyglądać świetnie przez wiele lat.

Zamów teraz i otrzymaj klej w zestawie!

Nie zapomnij zamówić kleju, który jest niezbędny do aplikacji tej niesamowitej fototapety. Zamawiając teraz, otrzymasz go w zestawie, dzięki czemu będziesz mógł od razu rozpocząć dekorację pokoju swojego dziecka.

Wybierz rozmiar (szerokość x wysokość)

Szerokość cm.
x
Wysokość cm.
Od 106.99

Wpisz spersonalizowany tekst

Kup teraz ze zniżką
Nie możesz znaleźć tapety ściennej, której szukasz? Zaprojektuj swoją własną tapetę ścienną, dopasuj ją do swoich gustów i potrzeb za pomocą naszego narzędzia do personalizacji i odmień swoją przestrzeń w coś wyjątkowego!
Tenstickers - Decorating your life
Narzędzia do montażu
Materiał: Tapeta włókninowa (TNT)

Szerokość pasa: 50 cm

Grubość / gramatura: 180 g/m2

Wykonane na zamówienie: wybierz wymiary, które chcesz, a my dostosujemy projekt.

Produkt w 100% konfigurowalny: jeśli chcesz zmienić jakiś element projektu, skontaktuj się z nami

Matowe wykończenie (satyna): matowe wykończenie z jasnymi i eleganckimi kolorami

Produkt łatwy w czyszczeniu: można delikatnie czyścić wilgotną szmatką lub gąbką nieścierną i wodą.

Łatwe nakładanie (bez pęcherzyków): Naklej bezpośrednio na papier lub ścianę.

Odpowiednia powierzchnia: Każda płaska powierzchnia

Dostępny zestaw narzędzi montażowych

Łatwe w czyszczeniu: wilgotną szmatką i łagodnym mydłem (nie używać agresywnych produktów)

Certyfikat ognioodporny: M2

Łatwe do zdjęcia ze ściany: odrywa się na sucho

Produkt w 100% nadający się do recyklingu: wykonany z ekologicznych tuszy

100% bezpieczne płatności
Otrzymasz swój fototapeta starannie zwinięty w rolki o długości 50 cm i zabezpieczony taśmą, aby pozostał kompaktowy.

Będzie również owinięty folią bąbelkową w wytrzymałym kartonowym opakowaniu, które chroni produkt podczas wysyłki.
POTRZEBNE NARZEDZIA

1. Klej do fototapet i tapet.

2. Wiaderko do rozrobienia kleju.

3. Linijka lub miarka.

4. Poziomica

5. Pędzel do kleju

6. Pędzel i wałek.

7. Nóż.

8. Miękka gąbka lub szmatka.

ZANIM NAKLEISZ

Przygotuj ścianę, na której chcesz umieścić tapetę lub fototapetę. Powierzchnia musi być sucha, czysta i wolna od tłuszczu.

Materiał jest w stanie pokryć drobne niedoskonałości na ścianie, jednak głębsze pęknięcia/rowki powinny zostać wypełnione i wygładzone. Konieczne jest również usunięcie wszelkich pozostałości po poprzednich tapetach/fototapetach.

Aby przygotować klej, zmieszaj 150 g kleju z 4-5 litrami wody, nie przestawając mieszać. Powstanie w ten sposób odpowiednia ilość masy do pokrycia 25 m2. Odstaw mieszaninę na 5-10 minut, a później rozmieszaj dokładnie i energicznie przed zastosowaniem.

* Ze względu na proces schnięcia kleju, nie jest zalecane stosowanie tapet w pomieszczeniach o niskiej wilgotności i temperaturze poniżej 10ºC. Optymalna temperatura pomieszczenia podczas nakładania i schnięcia kleju powinna wynosić 18-21ºC

APLIKACJA

Za pomocą poziomicy i linijki, wyznacz proste pionowe linie na ścianie, każdy w odstępie 50cm od siebie. Linie te wyznaczą miejsca pryczepu tapet lub fototapet.

Jeśli na ścianie, na której chcesz umieścić tapetę lub fototapetę znajduje się okno, zacznij od nakładania od ramy okiennej, a następnie kieruj się wzdłuż ściany.

Są 2 sposoby nakładania kleju:

1. Za pomocą pędzla, nałóż cienką warstwę kleju na ścianę. Może być szersza niż szerokość 50cm rolki.

2. Nałóż klej na papier równomiernie, zaczynając od środka i kierując się na zewnątrz, Pozostaw na kilka minut do zwilżenia, uważając, aby kawałki posmarowane klejem nie stykały się ze sobą (zwłaszcza rogi ze środkiem).

Następnie umieść górną część tapety/fototapety na ścianie i wałkuj od centrum w kierunku krawędzi.

Sprawdź, czy tapeta/fototapeta jest ułożona wzdłuż poprzednio zaznaczonej linii. Jeśli nie, delikatnie przesuń ją tak, aby znalazła się we właściwej pozycji.

Za pomocą pędzla, delikatnie dociśnij tapety, aby pozbyć się wszystkich pęcherzyków powietrza. Wykonuj okrężne ruchy, od środka do boków, zaczynając od góry w kierunku dołu. Jeśli nałożyłeś klej na ścianę, uważaj, aby nie zabrudzić pędzla klejem.

Powtórz te czynności dla kolejnych części, miej na uwadze dopasowanie krawędzi do pozostałyh elementów.

Nadmiar kleju możesz usunąć za pomocą gąbki lub wilgotnej szmatki.

PO PRZYKLEJENIU

Upewnij się, że tapeta lub fototapeta całkowicie pokrywa całą powierzchnię ściany.

Za pomocą wałka jeszcze raz wygładź powierzchnię. Po nałożeniu tapety mogą być widoczne małe pęherzyki powietrza. Nie przejmuj się nimi, znikną w przeciągu kilku następnych dni.

Ważne jest, aby przez pierwsze kilka dni utrzymywać temperaturę pokojową, nie niższą niż 10ºC. Należy także unikać nadmiernego ogrzewania w dekorowanym pomieszczeniu.

Standardowa dostawa do domu w ciągu 4 dni.

Ekspresowa dostawa w ciągu 24 godzin na adres domowy jest dostępna.
Niniejsze warunki wysyłki mają charakter orientacyjny i niewiążący. Ostateczny czas i koszty dostawy zostaną podane przy wyborze ostatecznego adresu dostawy i agencji transportowej.