Opinie 9.9
Darmowa przesyłka od 145zł
Naklejki do domu i firmy
Naklejki o wysokiej jakości
Personalizowane Naklejki
Podaruj naklejkę znajomemu
Ponad 6.000 naklejek
Projektant do dyspozycji
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
Login
Naklejki na zamówienie
Naklejki wg. tematu
Naklejki wg. lokalizacji
Darmowa przesyłka od 145zł
Naklejki do domu i firmy
Naklejki o wysokiej jakości
Personalizowane Naklejki
Podaruj naklejkę znajomemu
Ponad 6.000 naklejek
Projektant do dyspozycji
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
0

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Jeśli będziemy potrzebować informacji z Twojej strony, zawsze poprosimy o nie dobrowolnie. Wszystkie informacje, które zostaną zebrane poprzez nasze lub inne środki gromadzenia danych, zostaną włączone do pliku danych osobowych, który jest odpowiednio zarejestrowany w Głównym Rejestrze Ochrony Danych Osobowych hiszpańskiej Agencji Ochrony Danych i za który odpowiada TENVINILO SL (dalej: TENVINILO). Jednostka ta traktuje dane poufnie i używa ich wyłącznie w celu zaoferowania żądanych usług wraz z wszelkimi gwarancjami prawnymi i ochronnymi nałożonymi przez Ustawę Organiczną 15/1999 z dnia 13 grudnia 1999 r. o ochronie danych osobowych, Dekret Królewski 1720/2007 z dnia 21 grudnia oraz Ustawę nr 34/2002 z dnia 11 lipca w sprawie Usług społeczeństwa informacyjnego i handlu elektronicznego.

TENVINILO nie będzie przekazywać ani udostępniać danych osobom trzecim bez wyraźnej zgody właściciela danych.

Podobnie, TENVINILO anuluje lub poprawi dane w przypadku, gdy są one niedokładne, niekompletne lub nie są już konieczne lub istotne dla celu do którego zostały udostępnione, zgodnie z przepisami Prawa Organicznego 15/1999 z dnia 13 grudnia w sprawie ochrony danych osobowych.

Użytkownik może cofnąć udzieloną zgodę i skorzystać z prawa dostępu, sprostowania, odwołania i sprzeciwu wobec użycia danych osobowych, pisząc na następujący adres: TENVINILO SL, z siedzibą w C / DOCTOR BALARI Nº 87, kod pocztowy 0820, SABADELL, w prowincji BARCELONA (Hiszpania). W informacji należy uwzględnić swoje odpowiednie dane osobowe oraz konkretne prawo, które ma zostać wykonane.

TENVINILO przyjmuje odpowiednie poziomy bezpieczeństwa wymagane przez wyżej wymienioną Ustawę Organiczną 15/1999 i inne obowiązujące przepisy. Nie może jednak zagwarantować absolutnej nienaruszalności swoich systemów, w związku z tym TENVINILO nie ponosi żadnej odpowiedzialności za uszkodzenia w komputerach, dokumentach elektronicznych lub plikach użytkownika, które mogły zostać spowodowane przez osoby trzecie.

Jeśli użytkownik zdecyduje się opuścić naszą witrynę internetową poprzez linki do innych witryn internetowych nie należących do naszej firmy, firma TENVINILO nie ponosi żadnej odpowiedzialności za politykę prywatności tych witryn lub plików cookies, które mogą być przechowywane na komputerze użytkownika.

Nasza polityka emailowa skupia się na wysyłaniu tylko informacji, o które firma została poproszona.

Jeśli użytkownik nie wyrazi chęci na otrzymywanie dalszych informacji handlowych pocztą elektroniczną, zostanie użytkownikowi zaoferowana możliwość skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy i odstąpienia od otrzymywania informacji, zgodnie z postanowieniami Tytułu III art. 22 ustawy 34/2002 o usługach dla społeczeństwa informacyjnego i handlu elektronicznego.