Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki na ścianę Folklor

Jeśli kochasz muzykę ludową czy reagge, a Twoim ulubionym okresem są czasy hipisów? Jeśli tak to nasze naklejki na ścianę folklor reprezentujące muzykę folklorystyczną są idealne dla Ciebie. Naklejki folklor charakteryzujące się różnymi, orginalnymi obrazkami, które przedstawiają postacie grajków lub znane postacie sceny muzycznej. Wszystkie wzory odmienią każde wnętrze w prosty i przyjemny sposób, bez wielkich nakładów finansowych.

Naklejki folklor: wypełnij wnętrze etnicznym akcentem!

Reprezentacja różnych stylów muzycznych nawiązujących do korzeni, które oferujemy w wysokiej jakości samoprzylepnym winylu do dekoracji Twojego domu. Naklejki folklorystyczne oparte na regionalnych tańcach i stylach, takich jak mazurek, oberek, a także bardziej światowe flamenco jak również i popularne piosenki dla dzieci. Oryginalne naklejki folklor na ścianę, którymi można ozdobić różne pokoje w domu. Naklejki dekoracyjne folklor i dla dorosłych odbiorców. Na bieżąco aktualizujemy i dodajemy nowe produkty, dlatego nie zapomnij przeglądać ich na bieżąco. Ekonomiczny i łatwy w nakładaniu produkt, dzięki któremu Twój pokój stanie się miejscem dostosowanym do Twoich zainteresowań i upodobań.

Nasze naklejki dekoracyjne z folklorem znajdą zastosowanie jako ozdoby ścian, mebli, okien. Można je przykleić na dowolną, gładką powierzchnię. Naklejki z motywem folkloru nie pozostawiają śladów kleju i są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Dodatkowo, polecamy też nasze wzory, które mogą zostać dopasowane do potrzeb indywidualnego klienta. Wystarczy, że wyślesz do nas maila z preferowanym rozmiarem i kolorem, a wkrótce na Twoich ścianach zawita wzór, o którym od tak dawna marzyłeś. Stwórz wzór, który pozwoli Ci wyrazić Twój styl w odpowiedni sposób. Nie wahaj się skorzystać z naszej usługi „Projektant do Twojej dyspozycji”, gdzie proponujemy różne narzędzia do zaprojektowania niezwykłych naklejki winylowe folklor według Twoich potrzeb.

Nasze dekoracyjne naklejki na ścianę folklor są wykonane z materiału winylowego z dokładnością i precyzją. Wzory są dostępne w różnych rozmiarach oraz prawie 50 kolorach co sprawia, że każdy może dopasować je do swoich potrzeb. Co więcej, gwarantujemy bardzo łatwą aplikację na każdą, gładką powierzchnię bez żadnych bąbelków powietrza. Co więcej, po ewentualnym usunięciu naklejki ścienne folklor nie zostaną nieestetyczne ślady ani plamy. Zamów jeszcze dzisiaj ozdoby nawiązujące do tej prawdziwej muzyki i kultury ludowej, która nic nie ukrywa pod toną makijażów, autotune czy innych udoskonaleń. Jest po prostu prawdziwa i przez to wspaniała. Zamknij oczy i przenieś się w świat wspomnień, pełnych barwnych kolorów i niesamowitych dźwięków rozlegających się wokół Ciebie. Niech na nowo rozbrzmiewają te tony swawoli w Twoim sercu!

1-8 z 8 naklejki