Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0
Filtry

Tematyka

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki ścienne Folklor

Jeśli kochasz muzykę ludową czy reagge, a Twoim ulubionem okresem są czasy hipisów? Jeśli tak to nasze naklejki na ścianę reprezentujące muzykę folklorystyczną są idealne dla Ciebie. Naklejki dekoracyjne charakteryzujące się różnymi, orginalnymi obrazkami, które przedstawiają postacie grajków lub znane postacie sceny muzycznej. Wszystkie naklejki odmienią każde wnętrze w prosty i przyjemny sposób, bez wielkich nakładowych finansowych.

Co znajduje się w tym katalogu?

Reprezentacja różnych stylów muzycznych nawiązujących do korzeni, które oferujemy w wysokiej jakości samoprzylepnym winylu do dekoracji Twojego domu. Naklejki folklorystyczne oparte na regionalnych tańcach i stylach, takich jak mazurek, oberek, a także bardziej światowe flamenco jak również i popularne piosenki dla dzieci. Oryginalne naklejki, którymi można ozdobić różne pokoje w domu. Naklejki dla dzieci i dla dorosłych odbiorców. Na bieżąco akttualizujemy i dodajemy nowe produkty, dlatego nie zapomnij przeglądać ich na bieżąco. Ekonomiczny i łatwy w nakładaniu produkt, dzięki któremu Twój pokój stanie się miejscem dostosowanym do Twoich zainteresowań i upodobań.

Naklejki personalizowane stworzone tylko dla Ciebie!

Nasze naklejki znajdą zastosowanie jako ozdoby ścian, mebli, okien. Można je przykleić na dowolną, gładką powierzchnię. Naklejki nie pozostawiają śladów kleju i są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Dodatkowo, polecamy też nasze naklejki spersonalizowane, które mogą zostać dopasowane do potrzeb indywidualnego klienta. Wystarczy, że wyślesz do nas maila z preferowanym rozmiarem i kolorem, a wkrótce na Twoich ścianach zawita wzór, o którym od tak dawna marzyłeś. Stwórz wzór, który pozwoli Ci wyrazić Twój styl w odpowiedni sposób. Nie wahaj się skorzystać z naszej usługi „Projektant do Twojej dyspozycji”, gdzie proponujemy różne narzędzia do zaprojektowania niezwykłych naklejek według Twoich potrzeb.

Nasze dekoracyjne naklejki na ścianę są wykonane z materiału winylowego z dokładnością i precyzją. Naklejki są dostępne w różnych rozmiarach oraz prawie 50 kolorach co sprawia, że każdy może dopasować je do swoich potrzeb. Co więcej, gwarantujemy bardzo łatwą aplikację na każdą, gładką powierzchnię bez żadnych bąbelków powietrza. Co więcej, po ewentualnym usunięciu naklejek nie zostaną nieestetyczne ślady ani plamy.
 Zamów jeszcze dzisiaj naklejki nawiązujące do tej prawdziwej muzyki i kultury ludowej, która nic nie ukrywa pod toną makijażów, autotune czy innych udoskonaleń. Jest po prostu prawdziwa i przez to wspaniała. Zamknij oczy i przenieś się w świat wspomnień, pełnych barwnych kolorów i niesamowitych dźwięków rozlegających się wokół Ciebie. Niech na nowo robrzmiewają te tony swawoli w Twoim sercu!

1-7 z 7 naklejki