Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie
Filtry

Tematyka

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki ścienne Jazz i blues

Naklejki na ścianę inspirowane stylami muzycznymi: jazz i blues. Szeroka gama naklejek dekoracyjnych związanych ze światem muzyki. Jeżeli jesteś wielbicielem klasycznego bluesa czy jazzu to wzory, które znajdują się w tej kategorii będą idealne dla Ciebie! Znajdziesz tutaj portrety największych postaci w historii bluesa czy też fragmenty piosenek znanych artystów. 
 
Naklejki dekoracyjne Jazz i Blues idealne do dekoracji twoich ulubionych przestrzeni i przedmiotów w bardzo oryginalny i kreatywny sposób. Ten styl muzyki ma bardzo szczególne cechy, takie jak odwaga i zabawa. Piosenki składają się z tekstów oraz dźwięków wyjątkowo odważnych, śmiałych i zmysłowych. Za pomocą tych naklejek muzycznych możesz wprowadzić te cechy charakterystyczne tych stylów muzycznych do swojego domu. Twoja dekoracja wnętrz będzie w Twoim stylu, dzięki czemu poczujesz się jak w domu, dzięki czemu możesz zaskoczyć swoich znajomych i rodzinę nowymi spersonalizowanymi dekoracjami.

Jakie naklejki jazzowe i bluesowe znajdę?

Dziesiątki dekoracyjnych naklejek jazzowych i bluesowych w tej wyjątkowej sekcji z produktami dla wszystkich smaków i stylów. Jeśli jesteś miłośnikiem tego stylu muzyki, na pewno znajdziesz tutaj fascynujące projekty, które idealnie pasują do wystroju Twojego domu lub firmy. Ilustracje saksofonistów, sylwetki zespołów jazzowych, gitar bluesowych, zdjęcia znanych śpiewaków tego stylu muzycznego i wiele innych, niektóre z nich dostępne w ponad 45 różnych kolorach. Dajemy również możliwość dostosowania wymiarów naszych naklejek wymiarów powierzchni, na które zostaną nałożone. Naklejki na ścianę to interesujący pomysł na szybką zmianę wyglądu wnętrza. W prosty sposób, nie wymagający żadnego wiercenia dziur w ścianie czy też innych, czasochłonnych zabiegów możesz odmienić swój dom.
Nasze produkty są doskonałej jakości, wykonane z elastycznego i bardzo odpornego materiału winylowego, który nie spowoduje żadnych niedogodności podczas aplikacji, ponieważ jest to materiał zapobiegający pęcherzykom i zagnieceniom oraz matowe wykończenie, dzięki czemu możesz cieszyć się jego kolorami o każdej porze dnia bez odbić światła, zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Nie musisz się również martwić o usunięcie, klej użyty na naszych naklejkach nie pozostawia śladów ani pozostałości na powierzchni po jego ewentualnym usunięciu.
A jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć dla Ciebie spersonalizowaną naklejkę. Nigdy nie idziemy na ustępstwa jeśli chodzi o jakość każdego z naszych produktów. Nasze produkty wykonane są z materiałów z najwyższej półki, jest to bardzo odporny na wszelkie warunki winyl. Dzięki wysokiej jakości wykonania, nie będziesz miał żadnych problemów z nakładaniem naklejki na ścianę.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

1-24 z 28 naklejki