Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki ścienne pluszaki i lalki

Naklejki na ścianę przedstawiające pluszaki i lalki. Naklejki na ścianę dla dzieci z różnymi obrazkami pluszaków i lalek, które spodobają się na pewno maluszkom jak i większym dzieciom. Oferujemy naklejki z postaciami sympatycznych pluszowych misiów, które aż proszą się o przytulenie oraz naklejki z postaciami lalek i innych dziecięcych zabawek.

Nasze naklejki znajdą zastosowanie jako ozdoby ścian, mebli czy okien. Można je przykleić na dowolną, gładką powierzchnię. Naklejki nie pozostawiają śladów kleju i są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Dodatkowo, polecamy też nasze naklejki spersonalizowane, które mogą zostać dopasowane do potrzeb indywidualnego klienta.

Szeroka kolekcja wzorów, które możesz spersonalizować imionami swoich dzieci, aby miały one niestandardową przestrzeń, pozostawiając nudne białe i monotonne ściany. Produkty te pozwalają nadać odrobinę koloru i wypełnić pokój dziecięcy życiem.
Niektóre z lalek i pluszowych zwierząt w samoprzylepnym winylu to niedźwiedzie, które ozdobią każde pomieszczenie, istnieje ogromna różnorodność wzorów z różnymi motywami i różnymi stylami, dzięki czemu możesz znaleźć ten, który najlepiej pasuje do pokoju najmłodszych.
Naklejki na ścianę niedźwiedzie są bardzo łatwe do umieszczenia, dzięki czemu nie ma w nich bąbelków, doskonale integrują się i doskonale komponują ze ścianą. Produkty są wykonane w całości na miarę, w zależności od wielkości selekcji i koloru w przypadku produktów jednokolorowych. Produkty w jednym kolorze mają paletę ponad 50 kolorów, dzięki czemu możesz uzyskać kolor, który najlepiej pasuje do dekoracji, której szukasz na ścianie.
Niech najmniejszy domownik bierze udział w wyborze ozdobnych naklejek z wypchanymi zwierzętami i lalkami, w ten sposób pokochają wybór nowej dekoracji i chętnie przybędą, aby ją umieścić i zacząć cieszyć się nowym stylem dekoracyjnym, który wspólnie wybraliście.
Wszystkie pokoje w Twoim domu zasługują na piękną, ekskluzywną i oryginalną dekorację, w której możesz spędzić tyle godzin, ile chcesz, bez nudy, produkty klejowe można łatwo zmienić, aby odnowić dekorację pokoju i dostosować ją do wieku. Jest to produkt ekonomiczny, który wywiera duży wpływ, gdy umieścisz go bez potrzeby dużego rozrzutu ekonomicznego.
W Tenvinilo mamy zespół projektowy, który może wprowadzać zmiany w produktach, które chcesz, abyś miał to, czego szukasz, jeśli masz już projekt, który chcesz wykonać z winylu, nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać unikalny produkt, którego nikt nie więcej woli, a to zaskoczy wszystkich.

9.5 / 10

4 Opinie

1-24 z 59 naklejki