Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki ścienne teksty piosenek

Naklejki na ścianę napisy reprezentujące popularne teksty piosenek. Znajdą tutaj Państwo cytaty z piosenek Boba Dylana, Johna Lennona, Eltona Johna i wielu innych sławnych i wybitnych artystów. Takie naklejki wspaniale ozdobią wnętrze salonu, sypialni czy każdego innego, wybranego przez Państwo miejsca. Gwarantujemy, że każdy miłośnik muzyki znajdzie tutaj naklejkę pasująca do siebie. Muzyka wpływa na życie ludzi, poprawia ich dzień, pozwala im zmienić nastrój, bawić się z przyjaciółmi lub indywidualnie. Pozwól muzyce dopełnić swoje życie jak nigdy dotąd i wypełnij puste ściany domu naklejkami z tekstami piosenek.

Jakie naklejki muzyczne znajdują się w tej kategorii?

W naszej ofercie są naklejki z piosenkami, cytatami, z refrenami, z tytułami piosenek i wiele, wiele innych, więc będziesz mógł śmiało wybrać te, z którymi identyfikujesz się najbardziej i te, które wywierają na Tobie największe wrażenie. Niech Twoje dekoracje mówią, jakim typem człowieka jesteś.

Do Państwa dyspozycji mamy zbiór naklejek z tekstami najpiękniejszych piosenek, jakie kiedykolwiek powstały w kraju i za granicą. Znajdziesz tutaj takie projekty jak "Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena, „Tyle słońca w całym mieście” Anny Jantar, „Jolka, Jolka pamiętasz” Budki Suflera, „Whisky” Dżemu, „To nie ja” Edyty Górniak i wiele więcej.

Na poziomie międzynarodowym mamy fragmenty piosenek takich jak „Yellow” Colplay, „Hey Jude” The Beatles, „Mamma Mia” Abby, „Heroes” Davida Bowie, „One Love” Boba Marleya, „Girl from Ipanema” „Tom Jobim”, „Back to Black” Amy Winehouse i wiele innych.

Nasze produkty są wytwarzane z najlepszych materiałów, które nie pozwalają na tworzenie się pęcherzyków powietrza lub zagnieceń, oraz z matowym wykończeniem, aby uniknąć odbić światła, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Są bardzo łatwe do nakładania i można je umieścić na dowolnej czystej i gładkiej powierzchni, takiej jak ściany, meble, urządzenia, pojazdy i urządzenia mobilne.

Naklejki z tekstami są najwyższej jakości, z bardzo odpornego na wszelkie warunki winylu. Dzięki wysokiej jakości wykonania, nie będziesz miał żadnych problemów z nakładaniem naklejki na ścianę. Nie powstaną żadne pęcherzyki powietrza ani zagniecenia na jej powierzchni. Matowe wykończenie sprawi, że od powierzchni nie będą odbijały się nieestetyczne refleksy światła słonecznego ani żarówkowego. Nigdy nie idziemy na ustępstwa jeśli chodzi o jakość każdego z naszych produktów. Co więcej, po ewentualnym usunięciu nie zostaną ślady ani plamy na ścianach, więc jeśli kiedyś zechcesz zmienić wystrój ścian, bez obaw! Wystarczy, że zamówisz nowy produkt od nas i stworzysz nowy klimat w swoim mieszkaniu lub każdym innym miejscu.
Dostępna także możliwość wykonania naklejki według własnego projektu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

 

10 / 10

4 Opinie

1-24 z 104 naklejki