Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki znaki drogowe

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo również naklejki przedstawiające znaki drogowe. Nalepki na ścianę ze znakami drogowymi, a tekże z naklejki oznaczeń drogowych znanych dróg takich jak Route 66 czy po prostu drogowskazów. Dzięki możliwości umieszczenia naszych naklejek na każdej gładkiej powierzchni, każdy może je umieścić w wybranej przez siebie konfiguracji i układzie.

Gdzie mogę umieścić naklejkę znak drogowy?

Ten produkt można umieścić na dowolnej ścianie lub gładkiej powierzchni, szkle, pojazdach, meblach lub gdziekolwiek chcesz. Idealny produkt dla szkół nauki jazdy, które chcą mieć specjalną dekorację i pokazać swoim klientom wszystkie znaki drogowe, aby się ich skutecznie nauczyli. Ilustracje znaków drogowych z kodeksu drogowego to świetny pomysł na ściany Twojej firmy.

Szeroka gama praktycznych naklejek, które można z łatwością nakleić na dowolną płaską powierzchnię, niezależnie od tego, czy jest to ściana, czy okno. Poinformuj swoich klientów o zagrożeniach lub ostrzeżeniach dotyczących bezpieczeństwa dzięki tym naklejkom ze znakami, które będą rozpoznawane przez wszystkich.

Co jest w naszej ofercie?

Posiadamy wszystkie wzory znaków drogowych, które nadadzą osobowość każdemu pomieszczeniu, od znaku zakazu parkowania po projekty z humorem, naklejka z L dla nowicjuszy, którzy właśnie co zrobili prawo jazdy. Co więcej, gdy nabierzesz już wprawy, bez problemu zdejmiesz naklejke z samochodu, nie pozostawiając śladów.

Znajdziesz również naklejki ze znakami drogowymi, takimi jak przystanek, parking, przydatne naklejki informujące o wózkach inwalidzkich oraz duży asortyment innych produktów. Znajdź ten, którego szukasz i dostosuj go do swoich potrzeb. Kolekcja dekoracyjnych nalepek znaki drogowe, reprezentatywne wzory klasycznych znaków do zastosowania w dekoracji lub oznakowaniu wewnętrznych lub zewnętrznych obszarów, firm i pomieszczeń. Idealne do całkowitej zmiany dekoracji każdego pokoju, miejsca wypoczynku lub pracy. Znaki drogowe mogą być zabawne i oryginalne, zapewniając jednocześnie poczucie swobody, przypominając o trasach, które można pokonać i pozytywnie zaskakując wszystkich, którzy Cię odwiedzają, oraz podziwiając nową dekorację, którą właśnie wybrałeś.

Zapewniamy łatwą aplikację wszystkich naklejek. Dodatkowo, nasze naklejki są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu wierzymy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Tenstickers proponuje również naklejki personalizowane, które mogą zostać dopasowane do potrzeb każdego klienta indywidualnie.

Wszystkie naklejki na znaki drogowe można dostosować w wielu rozmiarach, dzięki czemu można je łatwo dostosować do miejsca, w którym chcesz je umieścić.

Ten produkt jest bardzo trwały i nadaje się do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz, jest bardzo łatwy do umieszczenia, dzięki czemu nie ma w nim pęcherzyków, z matowym wykończeniem pierwszej jakości, dzięki czemu jest w pełni zintegrowany z powierzchnią.

10 / 10

1 Opinie

Naklejka strefa parkingowa. Parking tylko dla właścicieli. naklejka ze znakiem parkowania. Naklejki na ścianę, naklejki do biura, naklejki na samochód.
Naklejka strefa parkingowa. Parking tylko dla właścicieli. naklejka ze znakiem parkowania. Naklejki na ścianę, naklejki do biura, naklejki na samochód.
8.99
Odtworzenie wielu znaków drogowych m.in takich jak: zakaz wjazdu, stop, droga jednokierunkowa...
Odtworzenie wielu znaków drogowych m.in takich jak: zakaz wjazdu, stop, droga jednokierunkowa...
10.50

1-24 z 41 naklejki