Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę sławne cytaty Cytat o miłości Skłodowska

TenStickers. Naklejka na ścianę sławne cytaty Cytat o miłości Skłodowska. Szukasz naklejki na ścianę do salonu? Sprawdź ofertę naszych naklejek ściennych z cytatami, np. Marii Skłodowskiej Curie. Ponad 50 dostępnych kolorów!

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Próbujesz znaleźć interesujące dekoracje ścienne? Ciekawym rozwiązanie są naklejki na ścianę. Oferujemy napisy na ścianę oraz cytaty znanych osób. Sprawdź cytat o miłości Marii Skłodowskiej Curie, który brzmi "Narażamy się na wiele rozczarowań, jeśli wszystkie nasze życiowe zainteresowania uzależniamy od uczuć burzliwych, jak miłość. " Nalepka zawiera również naczynie z miksturą, serce oraz krople wody. Sprawdzi się świetnie w formie naklejki do salonu lub naklejki na ścianę do sypialni. Nasze stickery wykonane są z trwałego winylu, co gwarantuje ich wytrzymałość. Są proste w aplikacji i nie pozostawiają żadnych śladów kleju. Dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!