Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Dekoracyjna naklejka Headshot

TenStickers. Dekoracyjna naklejka Headshot. Zabawna naklejka,która jest idealna dla wszystkich graczy do dekoracji ścian lub innych urządzeń.
TenStickers. Dekoracyjna naklejka Headshot. Zabawna naklejka,która jest idealna dla wszystkich graczy do dekoracji ścian lub innych urządzeń.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Zabawna naklejka,która jest idealna dla wszystkich graczy do dekoracji ścian lub innych urządzeń.Jeśli kochasz grać w gry video to ta naklejka z pewnością powinna znależć   miejsce w Twoim  pokoju lub  Xboxie czy też Play Station . Obrazek przedstawia osobę uderzoną w głowę w ‘ head shot area’ czyli w miejscu gdzie padają takie własnie strzały. Dodaj zabawny element do Twojej przestrzeni z naklejką,która łatwo może zostać zaaplikowana do do jakiejkolwiek powierzchni.Wybierz rozmiar,który pasuje do Ciebie najlepiej. Naklejka nie pozostawia pęcherzyków powietrza ani śladów kleju na ścianie. Jest także łatwa w usunięciu.

Informacja o Dekoracyjna naklejka Headshot

Numer referencyjny: A8965

Oceny naszych ostatnich klientów Dekoracyjna naklejka Headshot

Ocena ogólna: 10 / 10

el 30/05/2017 o 20:54 h

Usługa na medal!

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!