Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka na laptopa Czarne trójkąty

Zniżka 10%
TenStickers. Naklejka na laptopa Czarne trójkąty. Myślisz jak nieszablonowo ozdobić laptopa lub inne urządzenie takie jak smartphone? Zobacz nasze naklejki na laptopy 3D z czarnymi trójkątami.

Niezwykła naklejka na laptopa przedstawiające teksturę w postaci czarnych trójkątów 3D. Planujesz niestandardowo ozdobić laptopa lub inne urządzenie? Wypróbuj nasze naklejki na laptopa 3D. Naklejka czarne trójkąty 3D przedstawia grafikę w postaci trójwymiarowych trójkątów w głębokiej czerni. Sprawdź też nasze inne niezwykłe pomysły na nalepki na laptopa w formie tekstury. Naklejka na laptopa trójkąty to idealne rozwiązanie na ciekawą dekorację tego urządzenia. Możesz również wykorzystać tę nalepkę jako naklejki na smartphone lub tablet. Nasze stickery nadają się również jako skórki na PS4 i są dostępne w różnych rozmiarach. Są proste w naklejeniu oraz nie pozostawiają śladów po ich usunięciu.

TenStickers. Naklejka na laptopa Czarne trójkąty. Myślisz jak nieszablonowo ozdobić laptopa lub inne urządzenie takie jak smartphone? Zobacz nasze naklejki na laptopy 3D z czarnymi trójkątami.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka na laptopa Czarne trójkąty

Numer referencyjny: A15477

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na laptopa Czarne trójkąty

Ocena ogólna: 10 / 10

el 19/08/2020 o 08:58 h

Generalnie wszystko ok, naklejki na laptop fajne, dobrej jakości. Tylko długo czekałam na przesyłkę 2 tygodnie.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!