Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na ścianę miejsca Empire State 3D

Zniżka 10%
TenStickers. Naklejka na ścianę miejsca Empire State 3D. Poszukujesz ciekawej dekoracji do domu? Sprawdź ozdoby na ścianę do salonu w jako naklejki ścienne 3D Empire State Building inne naklejki 3D.

 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Zastanawiasz się nad oryginalnymi dekoracjami ściennymi do salonu? Kochasz amerykański klimat i Nowy Jork? Chcesz oryginalnie ozdobić ściany w salonie lub w pokoju nastolatka? Prezentujemy naklejki na ścianę do salonu, które na pewno zaskoczą Twoich gości. Ta naklejka dla młodzieży przedstawia Empire State Building w Stanach Zjednoczonych. Naklejki na ścianę 3D miasto to nieszablonowy pomysł na dekoracje ścian, szczególnie tych w salonie i w pokoju młodzieżowym. Nasze naklejki 3D na ścianę nadają się na wszelkie płaskie powierzchnie. Ponadto, naklejki ścienne 3D są wykonane z wytrzymałego materiału, co gwarantuje im długowieczność. Naklejki 3D na ścianę są łatwe w aplikacji oraz dostępne w różnych rozmiarach.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!