Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na kartę kredytową Żółte słoneczniki

Załącz Swój projekt
TenStickers. Naklejka na kartę kredytową Żółte słoneczniki. Naklejka dekoracyjna na kartę kredytową to pomysł na nieszablonową dekorację Twojej karty płatniczej. Wybierz naklejki ze słonecznikami lub inne wzory

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Spersonalizuj
Chciałbyś posiadać unikalne wzory na kartę kredytową? Teraz to możliwe, bo możesz w prosty sposób zmienić wygląd swojej karty płatniczej. Naklejki na kartę kredytową ze słonecznikami to łatwy sposób, aby sprawić że karta kredytowa stanie się oryginalna i niepowtarzalna. Naklejka na kartę płatniczą przedstawia trzy żółte słoneczniki na tle w postaci białych desek. Nasze naklejki są produkowane z winylu, dlatego są wytrzymałe, nie powodują pęcherzyków powietrza i nie pozostawiają śladów kleju po odklejeniu. Są dostosowane do naklejenia na karty płatnicze. Możesz również kupić naklejki na kartę debetową na zamówienie. Sprawdź spersonalizowane naklejki z Twoim zdjęciem.

Informacja o Naklejka na kartę kredytową Żółte słoneczniki

Numer referencyjny: A10994

Dla kogo:

Ilość osób:

Format:

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!