Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka bliźniaki na pokładzie

TenStickers. Naklejka bliźniaki na pokładzie. Naklejka na samochód dzięki której poinformujesz innych kierowców o bliźniakach na pokładzie. Urocza dekoracja na twoje auto!

Oryginalna naklejka na samochód, która pozwoli Ci poinformować współużytkowników drogi, że wieziesz na pokładzie bliźniaki! Nie tylko informuje, ale też pomysłowo ozdabia samochód i czyni go unikalnym.  

Świetnie widoczna naklejka jest dobrym sposobem, aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo jazdy zawsze, kiedy zabierasz ze sobą swoje dzieci. Zamów już teraz i w kilka chwil zamień swój samochód w bezpieczniejszy środek transportu. 

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

*Jeśli chcesz umieścić naklejkę po wewnętrznej stronie szyby samochodu wybierz orientację odwróconą.

TenStickers. Naklejka bliźniaki na pokładzie. Naklejka na samochód dzięki której poinformujesz innych kierowców o bliźniakach na pokładzie. Urocza dekoracja na twoje auto!

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka bliźniaki na pokładzie

Numer referencyjny: A6672

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka bliźniaki na pokładzie

Ocena ogólna: 8 / 10

el 22/05/2018 o 22:50 h

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!