Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka bliźniaki na pokładzie

TenStickers. Naklejka bliźniaki na pokładzie. Naklejka na samochód dzięki której poinformujesz innych kierowców o bliźniakach na pokładzie. Urocza dekoracja na twoje auto!

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Oryginalna naklejka na samochód, która pozwoli Ci poinformować współużytkowników drogi, że wieziesz na pokładzie bliźniaki! Nie tylko informuje, ale też pomysłowo ozdabia samochód i czyni go unikalnym.  

Świetnie widoczna naklejka jest dobrym sposobem, aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo jazdy zawsze, kiedy zabierasz ze sobą swoje dzieci. Zamów już teraz i w kilka chwil zamień swój samochód w bezpieczniejszy środek transportu. 

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

*Jeśli chcesz umieścić naklejkę po wewnętrznej stronie szyby samochodu wybierz orientację odwróconą.

...

Informacja o Naklejka bliźniaki na pokładzie

Numer referencyjny: A6672

Style naklejek:
Naklejki Napisy
Naklejki Wzory

Format:
Nieokreślony

Dla kogo:
Dorośli

Ilość osób:
Bez osób