Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka budka telefoniczna Londyn

Zniżka 5%
TenStickers. Naklejka budka telefoniczna Londyn. Oryginalna naklejka dekoracyjna imitująca czerwoną budkę telefoniczną, charakterystyczną dla Londynu.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Wspaniała naklejka na ścianę przedstawiająca jeden z najbardziej popularnych symboli Londynu czyli oczywiście angielską budkę telefoniczną! Odmień swoje mieszkanie w kilka minut za pomocą naszej naklejki. Możesz przykleić ją w swoim salonie, sypialni czy w każdym, innym pomieszczeniu. Ta naklejka może się również stać ozdoba Twojego biura. Postaw na oryginalność i wnieś odrobinę londyńskiego stylu w swoje cztery kąty. 

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach. Co więcej, gwarantujemy Państwu wysoką jakość materiału oraz długą trwałość koloru naszych naklejek. Dodatkowo, nasze naklejki są bardzo łatwe w aplikacji na każdej, gładkiej powierzchni.

...

Informacja o Naklejka budka telefoniczna Londyn

Numer referencyjny: A4756

Styl naklejki:
Naklejki Rysunki

Format:
Pionowy

Dla kogo:
Dla wszystkich

Ilość osób:
Bez osób

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka budka telefoniczna Londyn

Ocena ogólna: 10 / 10

el 30/08/2019 o 13:23 h

Naklejki na ścianę bardzo dobrej jakości. dostawa szybka jak na wysyłkę z zagranicy. bardzo dobrze spakowane + instrukcja aplikacji. Aplikacja wymaga pewnej wprawy i cierpliwości ale jest dość łatwa. Należy bezwzględnie trzymać się instrukcji. Polecam