Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka Chevrolet camaro

TenStickers. Naklejka Chevrolet camaro. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca fantastyczny samochód Chevrolet Camaro w klasycznym, czarnym kolorze.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Fantastyczna naklejka dekoracyjna przedstawiająca kultowy samochód Chevrolet Camaro w klasycznym, czarnym kolorze. Samochód typu pony jest produkowany przez General Motors od 1967 roku i z powodzeniem zyskuje rzesze wielbicieli.

Jeśli jesteś fanem oldschoolowych pojazdów i szukasz ciekawej dekoracji, która urozmaici wnętrza Twojego domu, ta naklejka jest idealna dla Ciebie!

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

Informacja o Naklejka Chevrolet camaro

Numer referencyjny: A3629

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!