Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka dekoracyjna cytat Krew Elfów

TenStickers. Naklejka dekoracyjna cytat Krew Elfów. Naklejka dekoracyjna z cytatem z książki pisarza fantasy Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem "Krew Elfów".

Naklejka dekoracyjna z cytatem z książki pisarza fantasy Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem "Krew Elfów". Napis mówi: Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich. Dekoracja ścienna,która doskonale sprawdzi się jako ozdoba w każdej księgarni jak i również w mieszkaniu osoby uwielbiającej dzieła pisarza.Tekst doskonale będzie się aplikował na każdej powierzchni płaskiej.

Dekoracja na ścianę  nie pozostawia śladów kleju ani pęcherzyków powietrza.Została wykonana z winylu,aby zapewnić długotrwałość.Ilustracja jest łatwa w aplikacji i również z łatwością można ją usunąć.Dostępna jest w wielu kolorach i rozmiarach.

TenStickers. Naklejka dekoracyjna cytat Krew Elfów. Naklejka dekoracyjna z cytatem z książki pisarza fantasy Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem "Krew Elfów".

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka dekoracyjna cytat Krew Elfów

Numer referencyjny: A6858

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka dekoracyjna cytat Krew Elfów

Ocena ogólna: 10 / 10

el 31/03/2016 o 14:24 h

Naklejki kupione do wypróbowania na tapecie. Ku ogólnemu zaskoczeniu, sprawują się idealnie. Spokojnie mogę zamówić i przykleić na nowej tapecie!

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!