Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna czapka kucharska

Zniżka 5%
TenStickers. Naklejka dekoracyjna czapka kucharska. Naklejka dekoracyjna "czapka kucharska" o łatwiej aplikacji idealna na każdą gładką powierzchnię i w różnych kolorach. Ceny już od 8,75 zł!

Kolor Twojej ściany

Kolor
Wymiary (szerokość x wysokość)

Królem w kuchni jest kucharz, a jego koroną jest czapka kucharska. Naklejka na ścianę przedstawiająca czapkę kucharską pozwoli Ci odmienić swoją kuchnię w prosty sposób. Pozbądź się nudy i ozdób swoje wnętrza wysokiej jakości naklejką, która w kilka chwil sprawi, że Twoja kuchnia stanie się wyjątkowa.

Dzięki wysokiej jakości materiałom i nowoczesnym technologiom wykorzystanym przy produkcji ozdoby, naklejka świetnie sprawdzi się w kuchennych wnętrzach, gdzie powierzchnie często narażone są na działanie wody.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do swoich wnętrz. 

Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

...

Informacja o Naklejka dekoracyjna czapka kucharska