Black Discounts - Listopad
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka dekoracyjna czerwony pokarm

TenStickers. Naklejka dekoracyjna czerwony pokarm. Naklejka w formie zdjęcia na ścianę przedstawiająca pokarm w kolorze czerwonym: arbuz, świeże pomidory, wino.

Fantastyczna naklejka na ścianę przedstawiająca czerwone warzywa, owoce oraz napoje. Idealna dekoracja do kuchni lub jadalni. Jesteś już zmęczony swoją zwykłą kuchnią i nudnymi ścianami? Jeśli tak, to udekoruj swoją kuchnię tymi fantastycznymi naklejkami, które mogą zastąpić płytki w Twojej kuchni i uchronić ścianę od tłustych plam. Dzięki takiej naklejce Twoja kuchnia nabierze nowego, oryginalnego wyglądu oraz będzie bardziej pasować do Twoich preferencji. 
Taka fototapeta fantastycznie ozdobi kuchnie wszystkich wielbicieli win czy czerwonego jedzenia, a dodatkowo ożywi każde wnętrze ponieważ kolor czerwony będzie symbolizować pasję i miłość do jedzenia. 

Nasze naklejki na ścianę są bardzo proste w aplikacji na każdą, gładką powierzchnię i są dostępne w różnych rozmiarach.TenStickers. Naklejka dekoracyjna czerwony pokarm. Naklejka w formie zdjęcia na ścianę przedstawiająca pokarm w kolorze czerwonym: arbuz, świeże pomidory, wino.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka dekoracyjna czerwony pokarm

Numer referencyjny: A2854

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!