Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka dekoracyjna elektrokardiogram

TenStickers. Naklejka dekoracyjna elektrokardiogram. Oryginalna naklejka dekoracyjna przedstawiająca wykres z zabiegu EKG.
TenStickers. Naklejka dekoracyjna elektrokardiogram. Oryginalna naklejka dekoracyjna przedstawiająca wykres z zabiegu EKG.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Oryginalna naklejka na ścianę, która przedstawia jak wygląda odgłos bicia serca podczas badania elektrokardiogramem. Jeżeli szukasz oryginalnego i nietypowego pomysłu na ozdobienie ściany w salonie, sypialni czy korytarzu i chcesz pokazać, że Twój dom jest pełen "życia" to koniecznie zamów nasza naklejkę już dziś!


Nasze naklejki ścienne są dostępne w wielu różnych rozmiarach i ponad 40 wersjach kolorystycznych co sprawia, że każdy może dopasować je do swoich wnętrz i preferencji. Dodatkowo, gwarantujemy bardzo łatwą aplikacje naklejek podczas których nie powstaną żadne pęcherzyki powietrza pod powierzchnię naklejki. Co więcej, nasze produkty zachowują bardzo długa trwałość materiału oraz koloru.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!