Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka dekoracyjna flaga Argentyny

TenStickers. Naklejka dekoracyjna flaga Argentyny. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca flagę państwa leżącego w południowej Ameryce, ze stolicą w Buenos Aires.
TenStickers. Naklejka dekoracyjna flaga Argentyny. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca flagę państwa leżącego w południowej Ameryce, ze stolicą w Buenos Aires.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Dekoracyjna naklejka na ścianę przedstawiająca flagę Argentyny. Oferujemy państwu wersję flagi z wizerunkiem słońca na środku, która jest nazywana flagą ceremonialną. Jeżeli chciałbyś ozdobić swoje mieszkanie w oryginalny sposób, z nawiązaniem do Ameryki Południowej. Taka naklejka może stać również fototapetą do Twojego mieszkania lub firmy. Jeżeli chcesz pokazać, że prowadzisz biznes z argentyńskim rynkiem to możesz to pokazać za pomocą naszej naklejki!

Nasze naklejki na ścianę są wykonane z wysokiej jakości materiału winylowego. Gwarantujemy bardzo łatwą aplikację naszych naklejek na wszystkie, gładkie powierzchnie. Podczas aplikacji nie powstają żadne pęcherzyki powietrza ani ślady kleju.

Informacja o Naklejka dekoracyjna flaga Argentyny

Numer referencyjny: A4170

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!