Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka dekoracyjna Game On

Zniżka 15%
TenStickers. Naklejka dekoracyjna Game On. Naklejka sportowa z angielskim napisem ‘ Game On’ ,w którym litera O została zastąpiona piłką nożną.
TenStickers. Naklejka dekoracyjna Game On. Naklejka sportowa z angielskim napisem ‘ Game On’ ,w którym litera O została zastąpiona piłką nożną.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Naklejka sportowa z angielskim napisem ‘ Game On’ ,w którym litera O została zastąpiona piłką nożną.Dekoracja,która w wspaniały sposób ozdobi pokój każdego chłopca.Idealna ilustracja ,która świetnie sprawdzi się w pokoju każdego małego piłkarza.Twój syn uwielbia piłkę nożną? Udekoruj jego pokój w sposób jaki lubi najbardziej!Dekoracja jest wysokiej jakości i nadaje się do zaaplikowania na każdą powierzchnię płaską.Nie pozostawia śladów kleju ani pęcherzyków powietrza. Jest łatwa w aplikacji i również w każdej chwili możesz ją z łatwością usunąć.Dostępna jest w wielu kolorach i rozmiarach.

Informacja o Naklejka dekoracyjna Game On

Numer referencyjny: A9180

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!